payback banner ua

Аналіз цін на Bitcoin / Ethereum: корекція після зростання

Аналіз цін на Bitcoin / Ethereum: корекція після зростання

З 3 липня цього року капіталізація ринку криптовалюта показувала, як позитивну, так і негативну динаміку. Так, з 06.07 їй вдалося вирости майже на $ 20 млрд. (З $ 260 млрд до $ 280 млрд.). Але вже на момент написання статті (11.07.2018) капіталізація ринку знову впала до позначки $ 253 млрд.

Ціновий графік біткоіни за цей час відрізняється досить млявим зростанням, який супроводжувався імпульсними рухами як вниз, так і вгору. Так ціною вдалося досягти позначки четь більше $ 6800 за один біткоіни (07.07.2018), після чого було сформовано спадний рух, і вже на 11.07.2018 ціна біткоіни утримувалася на рівні близькому до $ 6400.

насьогоднішній день ціна опустилася нижче рівня підтримки в $ 6500, у разі закріплення під яким ціна продовжить спадний рух до попереднього мінімуму $ 5796.


Рис. 1 – BTCUSD, Daily

Але варто відзначити, що негативного фону для повернення до низхідного тренду на ринку немає, а значить недавнє спадний рух можна розглядати як короткострокову корекцію, після якої знову може продовжиться висхідний рухів до рівня опору $ 7783. На шляху до позначки, зазначеної вище, ціна також зустріне сильний рівень опору в вигляді довгострокової лінії тренда, пробій і закріплення над якою може остаточно завершити спадний тренд.

При цьому на молодшому таймфрейме (Н4) видно, як ціна тестує рівень підтримки у вигляді лінії тренду, яка також збігається з важкої ЕМА50. Закріплення нижче цих рівнів відправить біткоіни спочатку до все того ж рівня 6500 і в слід за ним до раніше досягнутої мінімуму.

Рис. 2 – BTCUSD, H4

Для зворотного закріплення висхідного руху ціною доведеться закріпиться вище горизонтального рівня опору $ 6834.

Ethereum

Ethereum, як і годиться, повторює рух за першої криптовалюта. На момент написання статті (11.07.2018) ця монета торгується на позначці $ 441.

На графіку цінову динаміку також відзначається недавнє спадний рух, яке почалося після досягнення ціною позначки $ 494. Так це рух можна розглядати як короткострокову корекцію, так як ціни вдалося закріпиться вище рівня опору спадного каналу. Якщо ж корекція проб'є рівень підтримки (який, раніше був рівнем опору), то можна буде стверджувати про зворотне переході в спадний рух.

Рис. 3 – ETHUSD, Daily

Якщо станеться відбиті від рівня підтримки, то метою для висхідного руху стане рівень опору $ 548.

Що ж рухає цінами кріптовалютного ринку? Технічні фактори або фундаментальний аналіз? Реєструйся на безкоштовний онлайн майстер-клас, де ми розглянемо і визначимо найкращу стратегію для торгівлі: https://goo.gl/zg7DVj

Єгор Тішин, аналітик TSI Analytics [19659020]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.