payback banner ua

Android-софт: червень 2018 – ITC.ua

Android-софт: червень 2018


Черговий випуск дайджесту цікавих програм для Android. У цьому огляді – нова версія браузера Opera, додаток для трансляції ігор з ПК – Steam Link, програма, що додає різні анімації під час зарядки смартфона – Battery Charging Animation, утиліта, що замінює кнопки навігації на жести – Navigation Gestures, додаток для віддаленого управління Android- пристроєм – AirMirror і бонус – гри BOMBARIKA і Animal Super Squad.


Opera 46 (Android 4.1+, free)

Нова версія мобільного браузера Opera з індексом 46 побудована на базі Chromium 63. У поточному оновленні додано кілька нових функцій, серед них – теми оформлення і нічний режим, повідомлення про відкриті приватних вкладках і QR-сканер в пошуковому рядку. Тепер користувачі можуть вибрати світлу, темну або червону схему оформлення інтерфейсу, а також активувати нічний режим, який дозволить знизити яскравість екрану для більш комфортного перегляду в нічний час доби. У Opera 46 нарешті з'явилося сповіщення про приватному режимі перегляду веб-сторінок. Як і в Chrome, дана опція дозволяє закрити всі вкладки одним натисканням на повідомлення. З інших нововведень варто відзначити функцію швидкого копіювання і вставки URL-адреси і можливість відключити популярні пошукові запити, про що давно просили користувачі.

Steam Link (Beta) 1.1.4 (Android 5.0 +, free)

Додаток Steam Link дозволяє запускати ПК-гри з бібліотеки Steam на пристроях під управлінням Android ( смартфонах, планшетах і телевізорах з Android TV). Трансляція здійснюється за допомогою бездротового підключення (рекомендується Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц) або Ethernet (якщо використовується телевізор). Для зв'язку ПК зі смартфоном або планшетом необхідно, щоб обидва пристрої перебували в одній мережі, а в десктопном клієнта Steam повинна бути включена «Домашня трансляція». Після того, як додаток знайде в мережі комп'ютер із запущеним клієнтом і протестує швидкість з'єднання, почнеться трансляція на екран мобільного пристрою.

В додатку можна встановити якість, швидкість і дозвіл трансляції. Хоча в цілому якість гри безпосередньо залежить від комп'ютера, на якому встановлений Steam. Для комфортної роботи рекомендується Steam Controller або будь-який інший сумісний геймпад. Можна використовувати і сенсорні елементи управління, але контролер буде краще. Варто також враховувати невелику затримку під час трансляції. На поточний момент Steam Link знаходиться на стадії бета-тестування, тому можуть виникати помилки в роботі програми.

Battery Charging Animation 1.6 (Android 4.0.3+, free)

Коли ви підключаєте зарядний пристрій до смартфону, про зарядку сигналізує тільки змінюється в рядку стану іконка батареї. У кращому випадку, ви почуєте ще й відповідний звук. Лише деякі виробники мобільних пристроїв пропонують якесь візуальне відображення процесу зарядки – наприклад, в смартфонах Meizu оболонка Flyme показує гарну анімацію. Схожої ефекту можна домогтися за допомогою утиліти Battery Charging Animation, створеної одним з активних учасників форуму XDA Developers. Вона додає анімацію на екран блокування і робочий стіл, поки ваш смартфон заряджається, а також показує на локскрін поточний відсоток заряду. Є 42 рiзних анімації, будь-яку з них можна встановити окремо на підключення пристрою до мережі і окремо – на підключення до USB-порту комп'ютера. Положення анімації на екрані, її розміри і прозорість змінюються в налаштуваннях. Там же можна встановити звукове попередження, яке буде спрацьовувати, коли рівень заряду досягне заданого користувачем мінімального або максимального порога.

Navigation Gestures 1.1.6 (Android 5.0 +, free)

Navigation Gestures – ще одна утиліта від розробників XDA Developers. Це єдине на поточний момент додаток, яке повністю замінює кнопки навігації Android. Інші аналогічні програми вимагають ROOT-доступу або включення режиму Immersive Mode для приховування системних панелей.
За допомогою Navigation Gestures користувачі можуть додати на смартфон жестової управління як в Android P. Замість трьох стандартних кнопок додаток пропонує кілька способів навігації: прокрутку у всіх чотирьох напрямках, одноразове і подвійне натискання, утримування жестів та інше. На кожен з них можна призначити певну дію. Правда, деякі з них, такі як управління відтворенням, опускання шторки, виклик меню виключення, запуск конкретного додатка, доступні тільки в платній версії програми. Navigation Gestures прекрасно працює як в портретному, так і в альбомному режимах. Важливо! Якщо ви вирішили видалити додаток, перш необхідно обов'язково його відключити, інакше ризикуєте залишитися без системної панелі навігації.

AirMirror 1.0.1.0 (Android 4.0+, free)

Розробники популярного інструменту для віддаленого управління Android-пристроєм AirDroid створили нове аналогічне додаток, за допомогою якого можна отримати доступ до смартфону або планшету з іншого мобільного пристрою. По суті, розробники просто виділили функцію дистанційного керування в окрему утиліту під назвою AirMirror. На поточний момент додаток працює тільки на платформі Android. iOS-версію обіцяють незабаром, однак iPhone і iPad можна буде використовувати тільки для управління Android-гаджетом, зворотний варіант не представляється можливим через закритість мобільної системи Apple. Але це не єдине обмеження. На керованому пристрої повинен бути відкритий ROOT-доступ і до того ж встановлено AirDroid.

BOMBARIKA 1.2.4 (Android 4.1+, free)

Незвичайна головоломка, яка за стилем чимось нагадує Monument Valley. Але, на відміну від останньої, тут немає ні сюжету, ні персонажів. Вам не потрібно щось шукати і кудись бігти. Все набагато простіше: ви знаходитеся в закритому приміщенні, в яке закидається бомба, і ваше завдання – якомога швидше позбутися від неї перемістивши бомбу в безпечне місце до того, як вона вибухне. Наприклад, в одному рівні потрібно виштовхнути бомбу у вікно, в іншому – помістити в підвал, в третьому – замкнути в сейфі. Для це можна використовувати підручні засоби: дивани, килими, тумбочки, шафи, двері, вентилятори та інші об'єкти, що знаходяться в кімнаті. На все про все дається 18 секунд. По ходу гри кімната стає більше, кількість предметів, з якими необхідно взаємодіяти, збільшується, але в цілому гра досить проста і, на жаль, коротка.

Animal Super Squad 1.1.1 (Android 5.0 +, paid)

Animal Super Squad – кумедна і дуже нав'язлива гра від творця «симулятор козла», за участю відомого блогера PewDiePie. Це шалені перегони з перешкодами, де ви керуєте … куркою на унітазі. Не шукайте в цьому логіку, тут її просто немає. У цьому Animal Super Squad чимось нагадує Angry Birds. Геймплеєм гра схожа на Bridge Constructor Portal, а фізикою – на Trials Frontier. У Animal Super Squad можна робити неймовірну кількість трюків. При цьому управляти своїм транспортом не так вже й просто, особливо коли він отримує пошкодження. У міру проходження гри у вас з'являється можливість змінити персонажа і засіб пересування. До слова, раніше гра вийшла на ПК, Nintendo Switch і PlayStation 4, де розробники додали редактор рівнів. Ось там-то гравці відірвалися по повній. Android-версія, на жаль, поки не має такої можливості, зате тут є розділ «Спільнота», в якому представлена ​​величезна кількість призначених для користувача рівнів. Вартість Animal Super Squad в Google Play становить 155 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.