payback banner ua

ATM біткоіни стають нормою в американських містах

ATM биткоина становятся нормой в американских городах

ATM біткоіни є вельми популярним способом використання цифрових грошей в країнах Африки, Південної Америки і Південно-Східної Азії, однак тепер біткоіни-банкомати почали активно з'являтися в бідних кварталах міст США. Згідно The Virginian-Pilot, в Детройті вже встановлено 80 таких машин, а по всій країні їх число досягає 2032.

Чому саме там

Причина такої популярності полягає в тому, що багато жителів бідних районів або бідних країн просто не мають банківських аккаунтів, а тому вони виявляються не покритими сферою фінансових послуг.

Багато з жителів таких районів є подневная працівниками, і з безлічі причин біткоіни-банкомати стають одним з найбільш зручних рішень для управління фінансами.


Джон Седунов, асистент профе сміття фінансів Університету Вілланова, штат Пенсільванія, має іншу думку на рахунок ATM біткоіни, що з'являються в бідних кварталах американських міст.

"Здається, вони починають все частіше й частіше спливати в областях з більш низьким доходом. Люди самі по собі можуть бачити в біткоіни подобу лотерейного квитка ".

За словами Седунова, багато почули про біткоіни лише недавно, під час сенсаційного зростання курсу криптовалюта, а тому часто люди вкладають гроші в BTC в надії на великий прибуток. [19659002] Відмивання грошей

Енді Аттіші, власник біткоіни-банкомату, що стоїть біля однієї з заправок в Детройті:

"Багато людей торгують на щоденній основі. Я бачу людей, що приходять сюди щодня возячи з цією машиною ".

Можливо, однією з причин такої популярності є уявна анонімність біткоіни, що привертає до криптовалюта людей, що прагнуть відмити гроші, начебто наркоторговців вуличного рівня, що розміщують в BTC свій заробіток в обміну на 7-8% комісії.

Проте, Джо Сікколо, засновник фірми BitAML, що консультує бажаючих запустити пов'язані з цифровими валютами стартапи, заявив, що побоювання на рахунок відмивання грошей за допомогою банкоматів можуть бути перебільшені. Дані пристрої можуть дозволити операторам отримати клієнтську інформацію, начебто автомобільних ліцензій. Крім того, на ATM може бути встановлений ліміт на розміри транзакцій і та їх загальний денний обсяг.

Хоча не можна сказати з упевненістю, яка з потенційних причин є домінуючою, незаперечним фактом є те, що популярність біткоіни-банкоматів зростає, і зростає вона в великих містах США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.