payback banner ua

Bitfinex буде використовувати новий центр даних в Швейцарії для обслуговування інституціональних клієнтів

Bitfinex не підтримуватиме венесуельську криптовалюта Petro

Кріптовалютная біржа Bitfinex, розташована на Британських Віргінських островах, повідомила про укладення партнерства зі швейцарською компанією Market Synergy GmbH, що займається обслуговуванням торгових мереж для банків, брокерів і хедж-фондів при торгівлі криптовалюта. Даний крок націлений на інституційних інвесторів.

Що це дасть

Market Synergy GmbH дозволить інституційним інвесторам мати 24-годинний доступ до кріптовалютним торговим парам Bitfinex. Необхідна для цього мережу буде розміщуватися в центрі даних, розташованому в Швейцарії.

Bitfinex є не єдиною кріптовалютной біржею, націлилася на ринок інституційних інвесторів. Так, платформа для інституціональних інвесторів вже була створена провайдером послуг кріптовалютного гаманця, Blockchain.


USDT

Раніше Bitfinex була втягнута в протиріччя навколо своєї зв'язку з компанією Tether Ltd, яка випускає токен USDT, прив'язаний до американського долара з коефіцієнтом 1: 1 . Скептики вважають, що заяви про підкріплення StableCoin-а є помилковими, і що монета використовувалася для цінових маніпуляцій на кріптовалютном ринку.

Tether і Bitfinex стверджують, що Tether повністю підкріплений, що також було підтверджено юридичною фірмою, керованої колишнім директором ФБР, Freeh Sporkin & Sullivan LLP (FFS).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.