payback banner ua

Bloomberg: Amazon почала підміняти менеджерів ботами – ITC.ua

Bloomberg: Amazon почала підміняти менеджерів ботами


Зараз вже немає ніяких сумнівів, що роботизація в багатьох сферах неминуча, а розвиток технологій в області ІІ призведе до того, що в майбутньому людям певних професій доведеться шукати собі нову роботу. І ось чергове тому підтвердження – Amazon, яка вже давно використовує роботів на складах, тепер почала замінювати роботами менеджерів з шестизначними зарплатами, передає Bloomberg, посилаючись на колишніх і нинішніх співробітників Amazon.

Якщо бути точним, мова йде про впровадження спеціального ПЗ, здатного виконувати роботу менеджерів, які в компанії відповідають за укладення багатомільйонних угод з брендами. Алгоритми Amazon дозволяють постачальникам зв'язуватися з маркетплейсом і починати роботу з ним без взаємодії з живими співробітниками. До теперішнього моменту алгоритми, розроблені в рамках програми, Hands off the wheel, такі завдання, як прогнозування попиту, переговори щодо визначення цін і інші на спеціальне програмне забезпечення.


Без якоїсь конкретики видання пише, що кілька топ-менеджерів або звільнили , або перевели в інші відділи.

«Amazon зрозумів, що багато співробітників витрачали багато часу на те, що повинно бути автоматизовано». Елейн Квон (Elaine Kwon), співробітниця Amazon в 2014-2016 роках.

Переломний момент нібито стався в 2015 році, коли маркетплейс приніс більше грошей, ніж роздрібний підрозділ. В цьому ж році переговори з великими брендами з приводу розміщення товарів за спеціальною знижкою в розділі «Знижка дня» – головне завдання команди з ритейлу, почали проводити боти. Все тому, що багато брендів вважають за краще все робити самостійно – управляти цінами, зображеннями і описом продуктів.

І як тут не згадати недавнє фото Джеффа Безоса, вигулює робота-собаку Boston Dynamics.

Джерело: Bloomberg

[19659010] у червні 2016 року фахівці Deutsche Bank розповіли, що роботи, які працюють на складах Amazon, ефективніше людей-співробітників в 4-5 разів.

 • В лютому 2017 року Amazon розповів, що впровадив 15 тисяч роботів, які не скоротивши жодного співробітника, а, навпаки, збільшивши штат приблизно на половину.
 • Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

  Новина представлена новинним порталом npvua.com

  Схожі новини

  Будьте в курсі останніх новин.

  Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

  Дякуємо!

  Тепер редактори знають.