payback banner ua

BrainBasket навчить 400 шкільних вчителів інформатики базового курсу веб-розробки – ITC.ua

BrainBasket навчить 400 шкільних вчителів інформатики базового курсу веб-розробки


Організація BrainBasket отримала фінансування від Міжнародного фонду «Відродження» в розмірі $ 150 тис. Для продовження соціально-освітньої програми Technology Nation в 2018-2019 роках. Новий етап всеукраїнської програми включає кілька напрямків, центральним з яких є навчання 400 шкільних вчителів інформатики сучасному базового курсу по веб-розробці. Заняття в форматі змішаного навчання проведуть досвідчені ментори BrainBasket.

Передбачається, що як мінімум половина вчителів, які пройшли навчання, проведуть протягом року факультативні курси з веб-розробки для понад 4000 підлітків на базі навчальних хабів BrainBaskеt. Такі хаби були створені в 2016-2017 роках в 36 містах України за підтримки відомих IT-компаній Ciklum, Luxoft, GlobalLogic, Navigator і ін. І на базі шкіл-партнерів по всій країні. Вчителі отримають невелику винагороду за проведення таких позаурочних курсів.


В майбутньому вчителі зможуть включати елементи курсу в уроки інформатики або ж самостійно проводити навчання підлітків у позашкільній форматі. Програма дозволить підліткам навчитися самостійно створювати веб-сайти, що сприятиме популяризації вивчення технологій серед старшокласників.

Програма курсу була розроблена групою ентузіастів, досвідчених менторів BrainBasket, з використанням матеріалів відомих світових навчальних закладів та онлайн-ресурсів (зокрема University of London , W3Schools, Microsoft, Mozilla MDN і ін.). Навесні 2018 року програму вже була успішно апробована на пілотних групах вчителів в Києві, Івано-Франківську та Тернополі, а також на пілотній групі старшокласників в Запоріжжі.

В ході реалізації проекту навчання вчителів планується створення супровідного навчального відео-курсу, який може бути використаний в якості онлайн-посібника для навчання веб-розробки в змішаному форматі будь-якими некомерційними освітніми ініціативами і викладачами.

Також, в рамках другого етапу Technology Nation буде розроблений і проведе ще один курс – вже для більш широкої аудиторії шкільних вчителів. Він включатиме питання кібербезпеки, медіаграмотності і медіагігіени. Також будуть пропонуватися онлайн-інструменти для організації освітнього процесу. При створенні цього курсу планується залучити до співпраці всіх гравців, які вже мають напрацювання в цьому напрямку.

Крім навчання вчителів в 2018-2019 роках BrainBasket також продовжить навчання дорослих основам програмування за програмами Harvard і MIT, проект IT Moms (навчання мам в декреті) і навчання дітей в рамках проекту Technology Nation Kids. З початку року за цими програмами було навчено в цілому більше 5000 дорослих і дітей.

Мета програми Technology Nation – дати всім бажаючим можливість безкоштовно навчитися основами програмування. Це допомагає зробити слухачам перший крок, зрозуміти, чи є у них здатності до

Вже відкрито прийом заявок на участь у всіх курсах – деталі та реєстрація на сайті.

  • BrainBasket Foundation є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері IT. Фонд був заснований в 2014 році з баченням об'єднання зусиль усіх гравців IT-індустрії для підготовки 100000 програмістів до 2020 року.
  • Міжнародний фонд «Відродження», заснований Джорджем Соросом, є однією з найбільших благодійних організацій в Україні. Місія Фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей. Фінансову підтримку фонд отримує від Фундації Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.