payback banner ua

Чемпіон Формули-1 використовує платформу KodakCoin для захисту зображень

Чемпіон Формули-1 використовує платформу KodakCoin для захисту зображень

Дворазовий чемпіон гонок Формули-1, Фернандо Алонсо, почав використовувати блокчейн-платформу Kodak для захисту своїх прав на зображення.

WENN Digital Inc., партнер Kodak в розробці KodakCoin, нової блокчейн-системи націленої на зберігання і управління авторськими правами на зображення, підписав з Алонсо угоду, згідно з яким фірма бере на себе зобов'язання щодо захисту його професійних і персональних зображень і відео.


Таким чином, KodakCoin стає "ексклюзивним рішенням по реєстрації, захисту та моніторингу осіб ензій "для зображень і відео Алонсо. Система дозволить фанатам отримати доступ до платформи (поки ще не запущеної) для завантаження, реєстрації та захисту фото і відео Алонсо за "винагороду".

Фернандо Алонсо:

"Ми живемо в світі, рухоме поширенням контенту через різні канали, особливо якщо мова йде про F1 і WEC. Я радий знати, що у мене є можливість винагородити фанатів і професійних фотографів за їх креативність, а також те, що вироблений ними контент може бути захищений на одній платформі ".

Угода WENN Digital Inc. з Алонсо обговорювалося кілька місяців, і компанія розраховує, що незабаром будуть укладені інші угоди з відомими людьми та організаціями, для яких питання захисту авторських прав має велике значення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.