payback banner ua

Чоловік вирішив розлучитися зі своєю дружиною і написав їй ось такий лист … такої відповіді він не очікував.

Чоловік вирішив розлучитися зі своєю дружиною і написав їй ось такий лист ... такої відповіді він не очікував.

Дорога дружина!
Пишу тобі цього листа, щоб повідомити, що я тебе залишаю назавжди. Я був хорошим чоловіком і люблячим чоловіком сім років, і нічого не отримав взамін …

Останні два тижні були особливо жахливі. Останньою соломинкою став дзвінок твого боса, який повідомив, що ти звільнилася з роботи.

Минулого тижня ти прийшла додому і навіть не помітила, що я зробив нову стрижку, приготував твоє улюблене блюдо на вечерю і навіть надів новенькі шовкові труси.

Ти поїла за дві хвилини, переглянула всі свої мильні опери і відразу пішла спати. Я давно не чув, щоб ти говорила, що любиш мене; ти не хочеш займатися чим-небудь що об'єднує чоловіка і дружину. Або ти зустрічаєшся з кимось ще, чи ти мене розлюбила. Що б там не було, я йду.
Твій КОЛИШНІЙ ЧОЛОВІК

P. S. І навіть не намагайся мене знайти. Ми з твоєю сестрою переїхали до Західної Вірджинії назавжди! Щасливо залишатися.

____________________________________________________
Дорогий колишній чоловік!
Давно мене ніщо так не радувало, як твій лист. Дійсно, ми одружені сім років, хоча до хорошого чоловіка тобі ой як далеко. Я дивлюся мильні опери, щоб заглушити твоє постійне ниття. Втім, останнім часом і це не допомагає.

Я ПОМІТИЛА твою нову стрижку минулого тижня, але все що я хотіла сказати – це «Ти виглядаєш зовсім як баба!»

Оскільки мама вчила мене говорити тільки хороше або промовчати, я віддала перевагу другому. А коли ти приготував моє улюблене блюдо, ти напевно переплутав мене з моєю сестрою, тому що я вже сім років не їм свинину.

До речі, про нові шовкових трусах: я відвернулася тому, що на них ще залишався цінник на $ 49. можливо, просто так співпало, що того ранку моя сестра зайняла у мене 50 баксів. Проте, я все ще любила тебе, і думала, що ми зможемо ужитися.

Тому, коли я виграла в лотерею 10 мільйонів доларів, я кинула роботу і купила два квитки до Ямайки. Але прийшовши додому, я виявила, що ти поїхав. Ну що ж, напевно, ніщо не трапляється просто так.

Сподіваюся, що ти будеш щасливий в новому житті. Мій юрист сказав, що завдяки твоєму письму, ти не зможеш витягнути з мене ні копійки. Так що удачі!

Твоя колишня дружина, багата і вільна!

P. S. Не знаю, чи говорила я тобі це коли-небудь, але моя сестра Карла при народженні була Карлом …
Гарного дня!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.