payback banner ua

Чому розчинна кава шкідливий для здоров'я

шкоду кави

Багатьох людей різних національностей, різного віку і смаків об'єднує любов до кави . З нього починається день, кава стала символом швидкого ритму сучасного життя, кава і сам став іншим: розчинна кава в банках, розчинна кави в пакетиках розчинна кава 3 в 1.

Від останнього варто триматися якомога далі. І справа навіть не в тому, що від справжньої кави там немає і десятої частини. Пряма загроза здоров'ю – ось, що найстрашніше. Редакція «З Смаком» доведе, що кавова манія і кавова мафія – не одне і те ж.

Шкода кави в пакетиках


Не обов'язково відносити продукт в лабораторію , щоб дізнатися його складу. Іноді просто прочитати інформацію на упаковці буває більш ніж достатньо. На щастя, виробники розчинної кави в пакетиках не приховують інгредієнти, але і замінювати їх чимось прийнятним не поспішають: знають, що дрібний шрифт мало хто читає.

 1. Антіслежівающій агент

  Щоб вміст пакетика завжди було привабливо розсипчастим і виглядало презентабельно, в нього додають антіслежівающій агент . Завдяки йому порошок не скачується в грудочки з часом. Але чи така це проблема, якщо у воді все розчиняється? І чи потрібно підмішувати в продукт небезпечну синтетику заради цього?

   вплив кави на організм

 2. Кава розчинна порошкоподібна

  Найдешевший і неякісну каву – порошкоподібний розчинний. Це сама пил, відходи виробництва, які практично не мають ні смаку, ні запаху.

 3. Ароматизатор

  І все ж, кава з пакетиків пахне відповідне, незважаючи на те, що складається з пилу. Це можливо тільки завдяки ароматизатору . А якщо це ще й якийсь наворочений коктейль з кокоса і мокачино, ароматизатор там може бути не один.

   кави в пакетиках

 4. Підсолоджувачі

  Думаєте, для пакетиків з розчинною кавою 3 в 1 використовують простий цукор? Якби! Підсолоджувачі обходяться дешевше, адже їх потрібно набагато менше. Тільки на зорі виробництва компактного кави всередину упаковки йшов білий цукор.

  При цьому в якості підсолоджувача використовується в кращому разі глюкозний сироп. У країнах СНД це може бути ацесульфам калію або заборонений в Європі аспартам.

   шкоду розчинної кави

 5. Кокосове масло

  При мийці кавоварки нескладно виявити, що наліт на її стінках жирний. Сам кави має певну жирність, а вершками або маслом (так само, як і кашу) його не зіпсуєш. Так ось разом сухого молока в розчинну каву додають кокосове масло яке набагато дешевше. Або просто пальмова олія, ціна на яке так само мала.

 розчинну каву

В таку каву йдуть такі добавки:

 • Е340i – фосфати калію, безпечні в невеликих кількостях, але використовувані в якості стабілізатора, розпушувача, закріплювача фарби.
 • Е452i – трифосфати натрію виконують ті ж функції, визнані безпечними.
 • Е471 – емульгатор, що поліпшує смакові якості, визнаний безпечним.
 • Е481 – емульгатор, визнаний безпечним.

 шкоду розчинної кави

Як не дивно, ці доб авки – не лякає. З них найнеприємнішими залишаються фосфати які можуть викликати розлад шлунка.

Запаморочливий аромат, молочний смак, приємний колір, розсипчаста і швидкорозчинна консистенція – це не магія, а хімія. Раніше ми писали про вплив кави на організм, але в розчинній і розбавленому добавками вигляді воно має зовсім інший склад. По всій видимості, вся продукція в пакетиках – прибутковий і оригінальний спосіб позбутися відходів виробництва.

Збережіть своє здоров'я і здоров'я своїх близьких! Поділіться з ними цією статтею.

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.