Особливе місце в жанрі комедії займають фільми про справжню чоловічу дружбу. І необов'язково це дурні сюжети про те, що приятелі повинні закадрити якомога більше дівчат і т. П. Є дуже успішні та якісні проекти, такі як трилогія «Мальчишник» і дилогія (дуже сподіваємося, що франшиза все ж отримає заключний третій фільм) «Мачо і ботан». У цих стрічках в сценарії добре заміксувати гумор, мораль і вульгарність в міру. В цей же список фільмів тепер можна додати комедію «Ти квач!» ( «Ти водиш!»).

В основу «Ти квач!» ( «Ти водиш!») Лягла реальна історія про компанії друзів, з раннього дитинства грають в квача. Нині вже п'ятдесятилітні чоловіки до цих пір щорічно протягом травня намагаються передати один одному «квача». Тому в зазначений період кожен з компанії готовий до несподіваного бавовні по спині і перебуває напоготові. Щоб перехитрити товариша, учасники придумують різні підступні плани. Наприклад, переодягаються в жінок або наймають акторів для якийсь переконливою оманливої ​​сцени. З одного боку, дана гра для них – звичайне безглузде розвага, з іншого – це те, що їх об'єднує.

Дізнавшись про цю чудової історії зі статті в газеті The New York Times, студія Warner Bros. вирішила перенести її на екран. Звичайно, не буквально: сюжет адаптований під голлівудські штампи, друзі стали на десяток років молодше і обзавелися майже супергеройський невразливістю. Іноді здавалося, що ти дивишся повнометражну стрічку про Тома і Джер ри, бо деколи герої потрапляли в такі ситуації, з яких реальні люди вибралися б тільки з лікарською допомогою, адже отримати потужний удар колодою або впасти з даху – це дорога прямо в реанімацію. Але герої спокійно встають і біжать далі продовжувати свою гру. Однак це все лише додало фільму драйву.


Хоган (Ед Хелмс) і його друзі ось уже тридцять років кожного травня грають в «догонялки без правил», ризикуючи при цьому всім: і здоров'ям, і статусом, і моментами – життям, оскільки програти в даній грі прирівнюється до Позо у. Чергова гра збігається з весіллям Джеймі (Джеремі Реннер), єдиного з друзів, до якого ще жодного разу не торкалися по ходу гри. Він готується до торжества, а його друзі опрацьовують хитромудру тактику, як і коли повалити його з криком «Ти водиш!». Чергова гра вирішальна, оскільки Джеймі заявив, що зав'язує, і Джеррі з іншими будь-що-будь намагаються відправити його у відставку з усіма почестями.

 рецензія на фільм «Ти квач!» ( «Ти водиш!» ) "title =" рецензія на фільм «Ти квач!» ( «Ти водиш!») "class =" image "> </p>
<p> Знімаючи кіно про« Квач »дорослих дядьків, <nobr> постановник-дебютант </nobr> Джефф Томсіч зумів витримати баланс між трешем і хорошим гумором настільки добре, що навіть відверту маячню в окремих епізодах в очі кидався не сильно. Режисер впорався і з ді Намік: божевільні гонки на <nobr> гольф-карах </nobr> або нестримні перегони по церкви природно переходили в неквапливі бесіди в пабі за пивом або спогади про дитинство і перше кохання. <br /> Творці «Ти квач!» ( «Ти водиш! ») не соромляться грати з жанрами. то на екрані забійна комедія, то все переростає в зворушливу драму, а з появою персонажа Реннера – в справжній видовищний детективний бойовик зі <nobr> слоу-мо </nobr> і складною хореографією боїв. Молодіжні жарти і настрій відмінно поєднується з елементами трилера, адже тут навіть є навіть «камео» повітряної кульки з фільму «Воно». </p>
<div style=