Шанувальники DC вже обурюються: Джаред Лето, який виконав роль Джокера у «Загін самогубців», тепер стане частиною конкуруючої всесвіту Marvel.

Студія Sony, яка восени випустить «Венома», розробляє ще один спін-офф [19659003] «Людини-павука» присвячений антигерою. На цей раз мова про Морбіус, якого має намір зіграти Джаред Лето, пише Empire.

Морбіус був створений Роєм Томасом і Гілом Кейном і вперше з'явився в коміксі «Дивовижний Людина-павук », випуск # 101, в жовтні 1971 року. Доктор Майкл Морбіус був створений після того, як організація Comics Code Authority, відповідальна за цензуру в коміксах, в лютому 1971 року прибрала заборони на зображення в коміксах вампірів і інших надприродних істот.


Майкл Морбіус – доктор хімічних наук, лауреат Нобелівської премії, який страждає від невиліковної смертельної хвороби крові. в надії вилікуватися він бере участь в медичні м експерименті, після чого його стан лише погіршується. Після невдалого досвіду, пов'язаного з кров'ю кажанів і шоковою терапією, у Майкла Морбіус починають проявлятися симптоми вампіра: блідне шкіра і виростають ікла. ​​Він харчується кров'ю, не любить яскравого світла, його укуси часто смертельні , але не тягнуть за собою перетворення жертви в аналогічного кровососів. Він володіє надлюдською силою і здатністю зцілювати.

у режисерському кріслі спін-офф знаходиться Даніель Еспіноса ( «Код доступу« Кейптаун »). Над сценарієм працюють Метт Сазама і Берк Шарплесс. Дати релізу поки немає.

Нагадаємо, прем'єра «Венома» з Томом Гарді відбудеться 4 жовтня.