payback banner ua

Джордж Мартін поділився подробицями про майбутні пріквел: робоча назва першого – GoT: The Long Night, з п'яти проектів ще один майже затверджений, а один відкладений – ITC.ua

Джордж Мартін поділився подробицями про майбутні пріквел: робоча назва першого - GoT: The Long Night, з п'яти проектів ще один майже затверджений, а один відкладений


На минулих вихідних стало відомо, що HBO затвердила перший приквел-серіал по всесвіту Game of Thrones, дії в якому будуть розвиватися в так звану «Еру Героїв» за тисячоліття до «Ігри престолів». Тепер же автор книжкової серії Джордж Мартін поділився новими подробицями про даний проект в своєму особистому блозі.

Він нагадав, що замовлення на зйомки пілотної серії зовсім не означає гарантований замовлення повного сезону серіалу, хоча він і сподівається на те, що після перегляду пілота босами HBO це станеться. Сам серіал він назвав навіть не приквелом (яким, наприклад, міг би стати серіал по «Повістям про Дунке і Егге», які описують події за століття до основної «Пісні льоду і полум'я»), а «препріквелом», так як дії розгортаються за 10 тисяч років до знайомих усім подій.


У анонсованого проекту поки є тільки шоураннер Джейн Голдман (Kick-Ass, X-Men, Kingsman, «Будинок дивних дітей Міс Перегрин»), яка вже написала сценарій пілотного епізоду. При цьому ні режисера, ні акторів, ні місця зйомок, ні навіть назви у майбутнього серіалу поки немає. Сам Джордж Мартін вважав за краще б назва The Long Night / «Довга Ніч», яка найбільш повно описує те, що відбувається, проте він реально здивується, якщо ця назва стане реальним. На його думку більш імовірно, що HBO віддасть перевагу заголовок з присутністю фрази Game of Thrones, щоб скористатися популярністю проекту.

Джордж Мартін також згадав про долю інших потенційних серіалів по всесвіту Game of Thrones. Як ви пам'ятаєте, спочатку було вибрано чотири проекти, потім до них приєднався ще один, так що ще недавно в розробці знаходилося п'ять серіалів. Як мінімум один проект був відкладений до кращих часів, так що крім уже схваленої версії від Джейн Голдман, в активній роботі продовжує перебувати ще три приквела.

Автор книжкової серії висловив надію, що незабаром як мінімум ще одному автору (а може навіть кільком) замовлять створення пілотних серій. Джордж Мартін нагадав, що «Пісня льоду і полум'я» являє собою величезний світ з тисячолітньою історією, так що «грати» з її подіями можна практично вічно.

Наостанок Джордж Мартін повідомив, що робота над шостою книгою саги «Вітру зими» залишається найголовнішим пріоритетом, а «думати інакше просто смішно». Таким чином автор відповів всім, хто звинувачував його в розпиленні на побічні проекти (загинаємо пальці – фантастичний серіал «Летючі крізь ніч», книга «Вогонь і кров» про історію Будинку Таргаріенов, мультфільм «Крижаний дракон» за однойменною дитячій книзі). [19659003] Нагадаємо, що згідно з книгами Джорджа Мартіна, Ера Героїв почалася за 10 тисяч років до подій Ігри престолів, основними дійовими особами цього часового відрізку були легендарний Бран Будівельник, який заснував Будинок Старков і побудував родовий замок Вінтерфелл і Стіну, що захищає м р від Білих ходок, а також хитрун Ланн Розумний, який заснував Будинок Ланністерів. Крім усього іншого, під час цієї Ери сталася легендарна Довга Ніч, яка тривала ціле покоління і під час якої відбулася війна з Білими ходок.

Джерело: Джордж Мартін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.