payback banner ua

Easy Border UA – iOS-додаток для оцінки завантаженості пунктів пропуску Львівської області і не тільки – ITC.ua

Easy Border UA - iOS-додаток для оцінки завантаженості пунктів пропуску Львівської області і не тільки


Днями в магазині додатків App Store з'явився новий додаток під назвою Easy Border UA, яке може стати в нагоді тим, хто часто перетинає польсько-українську кордон у Львівській області. За допомогою цієї програми можна швидко і зручно відстежувати стан завантаженості пунктів пропуску на кордоні, але не тільки.

Додаток Easy Border UA є повністю безкоштовним, а його функціональні можливості досить широкі. Зокрема, за допомогою ПО Easy Border UA можна:


  • оцінити завантаженість в пунктах пропуску Львівської області за допомогою відповідних колірних міток (зеленим позначені пункти без черг, жовтим – пункти із середньою завантаженням, червоним – сильно завантажені пункти);
  • переглянути зображення з камер відеоспостереження перед пунктами пропуску;
  • подивитися відкриті дані митниці та прикордонної служби про кількість легкових авто на дорогах біля пунктів пропуску;
  • переглянути час очікування в черзі при перетині кордону і дізнаєтесь ь прогнозоване значення в залежності від часу, дня тижня і пункту пропуску.

Також в додатку є різна інформація про конкретні пункти пропуску (обмеження щодо товарів, які існують в конкретному пункті пропуску, час перезміни, контактні дані співробітників), посилання на сайти посольств в країнах-членах ЄС, пам'ятка туристу і інформація щодо наданих в пункті пропуску послуг і підприємствах, які їх надають.

в майбутньому розробники планують додати «митний років наполегливої ​​роботи ор »для розрахунку точної суму податків, що підлягає сплаті при ввезенні тих чи інших товарів в Україну.

Easy Border UA є на трьох мовах, окрім української є ще польську та англійську.

Додаток вже доступно для завантаження в магазині App Store, для його роботи потрібна версія iOS 10.0 або новіша.

Не зайвим буде згадати про схожих сервісах Держприкордонслужби: «Кордон online» для перегляду зображення з камер відеоспостереження на пунктах пропуску і інтерактивній карті завантаженості пунктів пропуску.

Джерело: App Store

  • Безвізов ий режим між Україною і ЄС заробив 11 червня 2017 року. За перший рік Державна міграційна служба України оформила понад 5 млн біометричних закордонних паспортів (ще 3,8 млн видали його до введення). До теперішнього моменту більше 0,5 млн українців з біометричними закордонними паспортами скористалися можливістю безвізової поїздки в країни Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.