payback banner ua

Фахівці Light створили прототипи смартфонів з камерами, що включають від п'яти до дев'яти модулів – ITC.ua

Фахівці Light створили прототипи смартфонів з камерами, що включають від п'яти до дев'яти модулів


Пару років тому компанія Light представила вельми незвичайну камеру Light L16 (заголовної фото). Вона містить цілих 16 модулів, об'єктиви яких мають різні фокусні відстані. Об'єднуючи програмним шляхом зображення, отримані з декількох модулів одночасно, вона створює композитні знімки сумарним дозволом 52 Мп. Ще тоді висловлювалося припущення щодо появи в майбутньому смартфонів, оснащених подібними камерами. Тепер же видання The Washington Post пише, що Light всерйоз взялася за цю ідею.

Більш того, нібито у Light вже є прототипи відповідних камер для смартфонів, в конфігурацію яких входить від п'яти до дев'яти модулів. І компанія стверджує, що ці камери здатні робити фотографії дозволом 64 Мп. Також повідомляється про високу чутливість камери, що дозволяє отримувати якісні зображення при низькій освітленості, і розширених можливостях регулювання глибини різкості.


Ще більш цікавим виглядає твердження щодо випуску серійного смартфона, оснащеного «многоапертурной обчислювальної камерою» Light, вже в цьому році. Особливо з урахуванням ціни Light L16, яка становить $ 1950.

Джерело: Washington Post і Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.