payback banner ua

FATF створять єдині правила для кріптовалютних бірж

Fitch Ratings: блокчейн може змінити правила гри в сфері страхування

На 24 червня міжурядова Група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) запланувала провести обговорення єдиних стандартів для кріптовалютних бірж.

Даною інформацією з Reuters поділився представник влади країни висхідного сонця.

«Обговорення, які почнуться 24 червня, будуть стосуватися доцільності створення єдиних регулюючих правил, а також того, як саме їх можна застосувати до нових кріптовалютним бірж і як співпрацювати з країнами, які забороняють торгівлю криптовалюта », говорить представник уряду Японії.


Теми для обговорення

Ще в березні цього року представниками країн G20 в сфері фінансів піднімалося питання про посилення регулювання кріптовалютного ринку. На сьогоднішній день дійсними є документи, що мають лише рекомендаційний характер, вони випущені близько 3-х років тому. Згідно з цими рекомендаціями, кріптобіржі повинні піддаватися ліцензуванню або реєстрації, а також верифікувати своїх користувачів для запобігання відмиванню грошей за допомогою криптовалюта.

Одна з найбільш важливих тем, яка буде порушена в рамках обговорення, це те, наскільки взагалі прийнятні існуючі правила. У процесі дискусії також заплановано розробити тактику взаємодії з державами, в яких торгівля криптовалюта знаходиться під забороною.

На даний момент в Групі FATF складаються 37 країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.