payback banner ua

Фінляндія дружелюбна до криптовалюта? Про оподаткування кріптотрейдінга і Майнінг в Фінляндії

Фінляндія дружелюбна до криптовалюта? Про оподаткування кріптотрейдінга і Майнінг в Фінляндії

В минулому році податкова служба Фінляндії надто добре попрацювала. Про це свідчить той факт, що за допомогою оподаткування лише на діяльності кріптотрейдеров співробітникам держоргану вдалося зібрати близько € 30 млн податкових надходжень. Майнер ж довелося в цьому плані ще гірше.

Майнінг

По суті, на законодавчому рівні в Фінляндії Майнінг прирівнюють до повноцінної роботи, відповідно, і дохід отриманий таким шляхом обкладається справжнісіньким державним податком. Звернемо увагу, що обсяг податкових виплат еквівалентний доходу. Однак є верхня межа, яка становить 65%, застосовується вона в тому випадку, якщо намайненная за рік сума дорівнює € 127 тисяч або більше. А якщо, наприклад, дохід Майнера за рік склав € 33 тисячі, то на податки цей фін витратить 57% з цієї суми.

Трейдинг

Ситуація з трейдингом в цій країні трохи більше приємна. Якщо дохід за рік становив менше € 30 тисяч, то в якості податків доведеться віддати державі 30% суми. У тому випадку, якщо ж трейдеру вдалося заробити трохи більше вищезгаданої суми, тоді податкова ставка зросте до 34%.


"Акція" від держави

Протягом цього року для тих кріптоентузіастов, для яких оподаткування стало сюрпризом, буде діяти невелике поблажливість: податкова служба дозволить оплатити їм свої борги в наступному році.

Фінляндія дружелюбна до криптовалюта?

Фахівці впевнені в тому, що подібний тип податкової політики, негативно впливає на придбання державою статусу країни, доброзичливою до крітовалютам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.