payback banner ua

Google запрошує на зустріч засновника Cardano, Чарльза Хоскінсона

Співзасновник Google про вплив кріптовалютного Майнінг

Засновник проекту Cardano отримав запрошення з боку Google на зустріч, де будуть обговорюватися криптовалюта і просування технології. Можливо, дана зустріч послужить початком великого партнерства між даними компаніями.

В ході зустрічі Хоскінсон коротко представив Goggle Cardano і IOHK, після чого поговорив про алгоритм Cardano, Ouroboros, що має ряд особливостей, в тому числі Proof-of-Stake. [19659003]. @IOHK_Charles was invited to talk about Cardano and the future of cryptocurrencies at Google's London Headquarters last month. Read @InputOutputHK 's blog post on the visit here: https://t.co/BsouiOWGf5

– Cardano Community (@cardanocom) 28 червня 2018 г.


"В минулого місяця @ IOHK_Charles був запрошений в лондонський офіс Google для обговорення Cardano і майбутнього криптовалюта. Блог @ InputOutputHK про зустріч: iohk.io/blog/iohk-make-a-visit-to-googles-london-offices/ … ".

Також в ході зустрічі багато часу приділялося IOHK, досягненням компанії, її розвитку і планам на липень. Так, IOHK збирається запустити тестову мережу, за допомогою якої компанія збирається виявити всі уразливості до того, як почне свою роботу основна мережа.

В ході зустрічі обговорювалися і гострі питання, які стоять перед розробниками, в тому числі проблема кібербезпеки і захисту конфіденційності компаній .

Нарешті, прозвучало запитання про розподіл токенов, їх місці в загальній стратегії і те, чи будуть вони залучати більше клієнтів. Хоскінсон відповів, що циркулювати буде в кінцевому підсумку близько 26 млрд токенов. Після закінчення зустрічі стало зрозуміло, що ймовірність подальшого співробітництва двох компаній дуже висока, що може вилитися в реалізацію нових технологічних рішень, які серйозним чином вплинуть на всю кріптовалютную індустрію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.