Актор возз'єднається з продюсером Джейсоном Блумом з компанії Blumhouse, з яким працював над хоррором «Судна ніч», на телевізійному проекті.

Ітан Хоук виступить сосценарістом і виконавцем однієї з провідних ролей в міні-серіалі , заснованому на романі Джеймса МакБрайда «Птах доброго Господа» ( «The Good Lord Bird»), повідомляє Empire. Актор каже, що це одна з найулюбленіших його книг.


У 2013 році роман МакБрайда отримав Національну книжкову премію США в галузі художньої літератури. Це історія молодого раба, який приєднується до лідера аболиционистов Джону Брауну (якого як раз зіграє Хоук) і в кінцевому підсумку бере участь в рейді 1859 року на армійський склад. Ця операція Брауна, покликана розпалити повстання рабів, не мала належного ефекту, проте все ж вважається, що вона допомогла почати Громадянську війну.

Над адаптацією книги працює Марк Річард, сценарист серіалу «Бійтеся ходячих мерців». Поки невідомо, який канал буде транслювати міні-серіал і невідома дата виходу.

Хоука цього літа можна буде побачити в антиклерикальних трилері «Перша реформатська церква» про викриття корупційної змови серед вищих санів священнослужителів. [19659003]