payback banner ua

Ієн Баліна звинувачує Lizard Squad в крадіжці своїх токенов

Иен Балина обвиняет Lizard Squad в краже своих токенов

В серії твітів від 1 липня самоназваний "крипто-євангеліст", Ієн Баліна, заявив, що у нього з'явилася нова інформація про що відбулася в квітні крадіжці токенов, в якій він постраждав.

Баліна заявив, що у нього з'явилася інформація , згідно з якою відома хакерська угруповання Lizard Squad не просто "обчистила" самого Баліна, а й стояла за недавнім зломом Bithumb.

"Ми впевнені, що це зробила хакерська група, відома під ім'ям "Lizard Squad". Вони стояли за безліччю атак на інших людей і компанії в крипто-просторі. Ми отримали дані, що ті ж самі хакери відповідальні за злом біржі Bithumb ".

За словами Баліна, хакери використовували" телефонні свопи ", а також" підкуповували співробітників стільникових операторів "в даркнета для того, щоб отримати доступ до акаунтів користувачів.

"Багато людей в мережах інвесторів були зламані ними через телефонні / SIM-свопи. Вони платять співробітникам стільникових операторів, на зразок @ ATT @ TMobile та ін. За інформацію про реєстрацію співробітників в дарквеб ".

"Міжнародні правоохоронні служби активно моніторять кожне скоєне ними рух, і ми впевнені, що ці злочинці відповідатимуть за свої злочини. Будь-яку інформацію про ці злочинців надсилайте на адресу [email protected] ".

Баліна не став уточнювати, звідки у нього з'явилася ця інформація. Також ряд користувачів інтернету вважають, що квітневий інцидент був підлаштований самим Баліна.

Передбачуваний злом відбувся під час прямої трансляції Балин на YouTube. І ось муж надіслав йому повідомлення:

"Іан, ти знав, що хтось перевів всі твої токени з твого аккаунта?".

Загублено було близько $ 2 млн в токенах, а нещасливий стрім незабаром був припинений. Надалі інвестор написав кілька статей на Medium і постів в Twitter, частина з яких їм уже була видалена.

Історія Балин почала викликати підозри. Користувач Reddit зазначив, що, згідно з твіту Баліна, токени були переведені на біржу KuCoin для продажу. Що дивно, цей твіт був видалений, а кошти на KuCoin були переведені лише після цього. Тоді багато хто вирішив, що Баліна створює лише видимість злому, і що неакуратним повідомленням він нашкодив своєму власному легендою, випустивши його занадто рано.

Переконливих доказів тієї чи іншої версії поки немає, що не дозволяє з точністю говорити про будь-яке сценарії. Баліна звинуватив у зломі хакерів з Lizard Squad, проте багато йому не вірять. На думку скептиків, команда Lizard Squad, відома своїми гучними зломами, просто є зручним цапом-відбувайлом для Баліна, який бажає обійти податки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.