payback banner ua

Кількість безконтактно оплачених поїздок в столичному метро перевалило за 28 млн, названі топ-5 станцій за кількістю оплат цим способом – ITC.ua

Кількість безконтактно оплачених поїздок в столичному метро перевалило за 28 млн, названі топ-5 станцій за кількістю оплат цим способом


Нещодавно ми дізналися, що жетонами в київському метро зараз користується менш як одна третина пасажирів, а більшість оплачує проїзд картами метро . Тепер же КП «Київський метрополітен» поділилося інфографікою, присвяченій другому за популярністю способом оплати проїзду на метро – безконтактної оплати за допомогою відповідної банківської карти або мобільного додатка Google Pay / Apple Pay.

Отже, до теперішнього часу безконтактним способом в київському метро вже оплачено понад 28 млн поїздок. Тобто, тільки за останній місяць (або близько того) безконтактної системою оплати в київському метром скористалися ще більш 3 млн разів.


Щодня платіжними картами або пристроями з NFC-гаманцями оплачується близько 90 тис. Поїздок, а в пікові дні – до 100 тисяч. Також повідомляється, що пасажири з 67 країн світу вже скористалися можливість безконтактної оплати проїзду в київському метро.

Топ-5 станцій київського метро, ​​де найчастіше розраховуються безконтактним способом, виглядає наступним чином:

  • «Контрактова площа»; [19659007] «Академмістечко»;
  • «Лівобережна»;
  • «Почайна»;
  • «Мінська».

до теперішнього моменту в київському метро налічується 123 турнікета, оснащених терміналами з підтримкою безконтактної оплати.

Нагадаємо , що з 14 липня 2018 року вартість проїзду в суспільно транспорті Києва виросте до 8 грн за разову поїздку, мінімальна вартість складе 6,30 грн для постійних пасажирів, що користуються проїзними.

Джерело: Київський метрополітен Facebook

  • Безконтактна оплата проїзду в київському метро заробила 19 червня 2015 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.