Довжина шоу-кара близько 3.8 метрів в довжину. Це дозволить майбутнім власникам отримати діючі в Індії податкові пільги на автомобілі довжиною до чотирьох метрів. Дорожній просвіт близько 20 см.

Авторами «нової мови дизайну» стали самі індійці. Концепт отримав відкривається як у седана кришку багажного відділення, розсувні двері «Роллс-Ройса» і центральний дисплей в стилі Mini. У салоні є якийсь людино-машинний інтерфейс.

 Suzuki Future-S "width =" №1280 "height =" 717

Ніякої офіційної інформації про технічні можливості Suzuki Future-S розробники не пропонують. Передбачається, що в основі концепту лежить нова платформа Heartect, як у хетчбека Swift, а в моторну гамму увійдуть двигуни об’ємом 1.2, 1.3 і 1.5 літра. Деякі з них можуть бути запозичені у того ж Swift.


 Suzuki Future-S "width =" 920 "height =" 472

Нещодавно «Автомобілем року» в Індії був визнаний компактний кросовер Vitara Brezza. На місцевому ринку модель пропонується з 1.2-літровим дизельним мотором (90 к.с., 200 Н · м) і п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. У 2017 році в Індії було продано 140 850 кросоверів Vitara Brezza за ціною, приблизно, 11 400 доларів.