payback banner ua

Кріптовалютная біржа BTCC відновлює свою роботу і планує випустити токен

Криптовалютная биржа BTCC возобновляет свою работу и планирует выпустить токен

Кріптовалютная біржа BTCC, раніше відома як BTC China, заявила в офіційному анонсі про відновлення роботи, а також про свої плани по випуску власного токена.

Торгівля на платформі

На платформі доступні пари криптовалюта Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) і Litecoin (LTC) з доларом США, а також між собою. Також на біржі була запущена система винагороди користувачів за допомогою окулярів, які в майбутньому можна буде обміняти на власний токен BTCC, дата запуску якого, правда, поки не обумовлена. Окуляри можуть бути отримані за запрошення нових користувачів, реєстрацію, верифікацію аккаунта, перший депозит, першу торгову операцію і іншу активність.

Перші 3 місяці після запуску на BTCC буде доступний режим торгівлі з нульовими комісіями.


Таким чином, система винагород на BTCC істотно відрізняється від такої на конкуруючих біржах, що пропонують, наприклад, модель, при якій комісії за вчинення транзакцій повертаються користувачам в повному обсязі у власних токенах кріптовалютних бірж. Такий прийом зумів вивести на минулому тижні кріптовалютние біржі з Сінгапуру і Гонконгу, CoinBene і Bit-Z відповідно, в топ CoinMarketCap за обсягами торгівлі, правда, в наслідку, ці біржі були потіснені своїми більшими конкурентами.

BTC China

BTC China була заснована в 2011 році і входила до вересня минулого року в трійку найбільших кріптовалютних бірж в Китаї, перш ніж в країні була введена заборона на ICO, а також з чутки про повне закриття біржі (надалі підтвердилися).

в цього року, крім відновлення торговельної платформи, B TCC концентрувалася на власному майнінговом пулі і кріптовалютном гаманці Mobi. У січні BTCC була придбана гонконгських інвестиційним блокчейн-фондом, націленим на якнайшвидший ребрендинг компанії і її подальше розширення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.