payback banner ua

Кріптовалютний ринок втримався на досягнутому вчора рівні

Кріптовалютний ринок втримався на досягнутому вчора рівні

біткоіни, як і багатьом іншим криптовалюта, вдалося втриматися на нових рівнях, досягнутих в результаті цінового стрибка 30 червня. Максимум для Bitcoin (BTC) сформувався в районі $ 6450, а тепер найбільша світова криптовалюта торгується вище за психологічну позначку $ 6300.

Більшість монет з топ-10 зараз пофарбовані в червоний, однак вони несуть лише незначні втрати – менше 1%.


На момент написання статті курс біткоіни становить $ 6380. За останні 24 години BTC "подешевшав" на 0.11%.

В свою чергу, найбільший альткоін, Ethereum (ETH), просів в останню добу пропорційно біткоіни: -0.17% за останні 24 години і курс на рівні $ 453.

на даний момент загальна капіталізація кріптовалютного ринку становить $ 256,8 млрд, що на $ 3 млрд менше, ніж в момент вчорашнього максимуму, коли даний показник досяг позначки $ 260 млрд. у порівнянні з минулим неділею, кріптовалютний ринок виріс на 9%, коли капіталізація становила $ 235 млрд.

Найбільших успіхів удало сь досягти IOTA (MIOTA): + 2.18% за стуки при курсі в $ 1.06, Cardano (ADA): + 4.08% за 24 години при курсі в $ 0.17 і Stellar (XLM): порівняно невеликі + 0.08% за добу і курс на рівні $ 0.19 .

Недільний підйом ознаменував собою закінчення тижні мінімумів, коли біткоіни опинявся нижче позначки $ 6000. двічі, вперше з жовтня минулого року. Згідно з аналізом Роберта Слеймера з Fundstrat Global Advisors, біткоіни необхідно буде подолати опір в районі $ 6300-6400, щоб нейтралізувати поточну негативну тенденцію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.