payback banner ua

Китайські інженери створюють новий тип ракета-носіїв «Чанчжен»

Китайські інженери створюють новий тип ракета-носіїв «Чанчжен»

До 2030 року Китай планує випустити новий тип ракети-носіїв «Чанчжен», до якого увійдуть малі, середні, важкі і надважкі апарати. Про це пише китайське інформаційне агентство «Сіньхуа».


Вантажопідйомність нових типів ракет, створених для задоволення зростаючих потреб китайської космічної програми, складе 140 тонн для навколоземної орбіти, 44 тонни – для доставки вантажів на Марс, 50 ​​тонн – на Місяць і 66 тонн – на геосинхронну орбіту.

Важка ракета-носій «Чанчжен-9» буде обладнана 10 корпусом діаметром 10 метрів і чотирма бічними прискорювачами. Планується, що вона буде використовуватися для пілотованих польотів на Місяць, а також для будівництва аналога МКС від Китаю.

Розробкою аналога МКС зараз займається Китай. Планується, що станція почне свою роботу в 2022 році, більш того, влада країни запросили абсолютно будь-яка держава взяти участь в експлуатації і реалізації цього проекту. При цьому НАСА не може співпрацювати безпосередньо з китайськими колегами. Згідно з американськими законами, астронавти і вчені не мають права взаємодіяти з китайцями через можливість витоку даних. НАСА вже кілька років намагається змінити законодавство, проте поки Конгрес відмовляється це міняти.

Перша китайська орбітальна станція «Тяньгун-1» впала на Землю в період 1 квітня. Запуск станції «Тяньгун-1» був однією з найважливіших частин космічної програми країни. Влада планувала, що він стане прототипом для оновленої китайської станції, запуск якої відбудеться в 2022 році. При цьому спочатку очікувалося, що «Тяньгун-1» згорить в атмосфері Землі в кінці 2017 року, однак більш пізні прогнози показували, що станція припинить своє існування навесні 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.