payback banner ua

Китайські вчені створили лазерну зброю. Його вражає радіус перевищить 800 метрів

Китайські вчені створили лазерну зброю. Його вражає радіус перевищить 800 метрів

Сіаньскій інститут оптики і точної механіки при Китайській академії наук оголосив про розробку лазерного рушниці ZKZM-500, пише South China Morning Post. Розробники відносять зброю до класу нелетальної дії, а його вражає радіус перевищить 800 метрів.


Випромінювання від ZKZM-500 призведе до обвуглювання зовнішнього шару шкіри і навіть зможе підпалити одяг на противника. Незважаючи на це, китайські вчені поки заявляють, що не будуть розробляти смертельне лазерну зброю. При цьому зброя зможе марнувати на машинах стінки паливних баків і підпалювати пальне.

Маса рушниці складе близько трьох кілограмів. Інші подробиці і технічні характеристики ZKZM-500 поки не розкриваються. Відомо, що пристрій вже готове до масового виробництва і вийде на ринок найближчим часом. Першими зразки нової зброї отримають контртерористичні китайські підрозділи.

Lockheed Martin до 2021 року планує встановити на літаки США лазерні гармати. Бортове лазерне озброєння не є чимось новим. Експериментальні лазерні установки вже монтувалися на літаках США в рамках Стратегічної оборонної ініціативи (US Strategic Defense Initiative) в 1980-х, але створення практичної збройової системи виявилося складним. Попередні спроби увінчалися створенням безглуздого лазерному зброї на хімічній основі, настільки громіздкою, що ці системи потрібно було встановити на Boeing 747, але розробка твердотільних волоконно-оптичних лазерів все змінює.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.