Людська фантазія безмежна, а фантазія творців коміксів, здається, і зовсім здатна на самі божевільні ідеї. За всю історію мальованих історій було створено сотні найрізноманітніших супергероїв: від вдалих до відверто безглуздих. Але якщо перше ми знаємо, любимо і віримо, то про останні вважають за краще не згадувати навіть ті, хто про них знає. Прийшов час це виправити. У сьогоднішньому нашому матеріалі – ВІЛ-інфікований маг-гей, качок на роликах, дівчина-білка і жирний хлопець, що перетворюється в кулю. Таких супергероїв ви точно не забудете.

Шкіряний хлопчик


Подейкують, цього героя Marvel створили для того, щоб залучити в світ коміксів нових читачів. Варіант, звичайно, сміливий. Але ось тільки чи читають любителі БДСМ подібні історії? Як би там не було, Шкіряний хлопчик – це лиходій, одягнений в традиційний костюм для садомазохістських ігор з червоним кляпом у роті . у нього немає особливих суперздатність, крім ряду розпусних, судячи по костюму, а його існування у Всесвіту Marvel, здається, зовсім позбавлене сенсу.

Гульфик

 Гульфик "title =" Гульфик "width =" 620 "height =" 350 "class =" image "> </div>
<div class=

Компанія Vertigo Comics не так відома, як DC Comics або Marvel, але уява їх художників також не знає кордонів. Гульфик, наприклад, це породження людини, у якого явно були якісь негаразди з жінками. Адже як інакше можна пояснити ці фалічні відсилання у вигляді дивного металевого приладу між ніг, з якого герой знищує своїх ворогів. Не випадково, втім, що Гульфик помер на руках у іншого безглуздого супергероя – коагулят (Coagula), лиходія, транссексуала і повії в одній особі.

екстра-

 екстра- "title =" екстра- "width =" 620 "height = "350" class = "image"> </div>
<div class=

Якщо самим збоченим породженням Marvel був Шкіряний хлопчик, то у DC Comics – це безумовно екстра- – маг-гомосексуаліст, заражений ВІЛ. Він був створений в 1998 році і, по всій видимості, повинен був привернути увагу до проблеми неприйняття гомосексуалізму. Однак в результаті став швидше жорстоким і зовсім неполіткоректним набір м кліше про геїв і ВІЛ-інфікованих людей. Він називав себе «тітка», стріляв вогнем з обох рук і при цьому ще й показував самі різні фокуси, щоб відвернути своїх супротивників.

Скейтмен

 Скейтмен "title =" Скейтмен "width =" 620 "height =" 350 "class =" image "> </div>
<div class=

Цей супергерой, придуманий компанією Pacific Comics в далекому 1983 році, в 1990 був визнаний найгіршим супергероєм за попередні двадцять п'ять років. Скейтмен і правда нагадує плід хворої фантазії. Ветеран В'єтнаму, повернувшись додому, онначінает успішну кар'єру в дербі на роликах (вельми логічний вибір для бугая). Пізніше він дізнається про смерть одного, кидає на голову шарф і на своїх улюблених роликах їде творити справедливість. Це звучить занадто абсурдно, щоб бути правдою.

Дівчина-білка

 Дівчина-білка "title =" Дівчина-білка "width =" 620 "height =" 350 "class =" image "> </div>
<div class=

Одна з найбезглуздіших героїнь, придуманих Marvel. У ній абсурдно буквально все: від імені і зовнішнього вигляду до суперздатність. Так, Дівчина-білка одягнена, зрозуміло, як білка, може говорити з білками і контролювати їх. Крім того, у неї також є один з Проте безглуздим ім'ям – Мавпа Джо. Втім, кар'єра цієї супергероїні явно не вдалася. Спочатку вона була в команді Месників Великих Озер, але потім р езко здала і виявилася знижена до простої няні, яка змінює підгузники супер-дитині.

Вайб

 Вайб "title =" Вайб "width =" 620 "height =" 350 "class =" image "> </div>
<div class=

Цей карикатурний супергерой прийшов до нас з епохи, коли в світі коміксів правили расові стереотипи. Вайб, він же Франциско «Пако» Рамон, – це карикатурний образ латиноамериканців з усіма наслідками, що випливають звідси кліше. Колись Пако був вуличним бандитом, але пізніше приєднався до Ліги Справедливості Америки, що викликало гнів у Аквамена. Пізніше він став суперником Флеша, а його головна суперздатність – управління звуковими хвилями – вважалася навіть справжньою загрозою для Людини-спалаху.

підстрибує хлопчик

 підстрибує хлопчик "title =" підстрибує хлопчик "width =" 620 "height =" 350 "class =" image "> </div>
<div class=

Чак Тен, він же підстрибував хлопчик, був придуманий DC Comics в 60-х роках як своєрідне розраду для толстеющіе на очах нації. Цей герой, володіючи і без того значні розміри, міг накачувати себе до форми великої кулі і … стрибати як надувний м'яч. Зрозуміло, якийсь л бо загрози противнику це не несло і максимум, що йому загрожувало – це пара синців. Пізніше в світі коміксів цього героя назвуть злочином проти гарного смаку. Але в історії він залишиться просто товстим хлопцем, який їв все, що попадалося йому на шляху. [19659005] Магготт

 Магготт "title =" Магготт "width =" 620 "height =" 350 "class =" image "> </div>
<div class=

Безглуздий супергерой, невідомий учасник Людей Ікс і просто одна з головних помилок творців Marvel. Формально Магготт був одним з перших супергероїв з Африки, однак у нього не було Супергеройське імені, а він зовні нагадував суміш Снуп Дога і Гуфі. Не менш абсурдним була і його суперздатність – сталевий травний тракт, переварює все на світі. Дивно, звичайно, що цій надздібності не наділений підстрибує хлопчика.

Night Thrasher (Нічний Трешері)

 Night Thrasher "title =" Night Thrasher "width =" 620 "height =" 350 "class =" image "> [19659004] Дитиною він став свідком смерті своїх багатих батьків. Після чого успадкував їх стан, а потім вирішив помститися за їх смерть. Для цього він навчився єдиноборств, надів на себе чорний костюм і вийшов на нічні вулиці творити справедливість. Ви думаєте, це Бетмен? ні, це Night Thrasher, герой створений Marvel Comics. на відміну від Брюса Уейна, він колесить по вулицях на скейтборді і воює з вуличними бандами за допомогою бойових мистецтв. </p>
</div>
</div>
<div class=

Arm-Fall-Off Boy (отпадом-рука-бій)

 Arm-Fall-Off Boy "title =" Arm-Fall-Off Boy "width =" 620 "height =" 350 "class =" image "> </div>
<div class=

в світі коміксів здається було все, але навіть в цьому розмаїтті і польоті самої божевільної фантазії Arm-Fall-Off Boy виглядає однією з вершин абсурду. Єдиною суперздатностями цього героя було вміння від'єднувати свої руки і використовувати їх в якості зброї. От і все. Більше нічого. Arm-Fall-Off Boy нечасто з'являвся на сторінках DC Comics і слава Богу!

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com