І сталося наприкінці семи тижнів прокату світові касові збори «Війни нескінченності» подолали позначку в два мільярди доларів, повідомляє Empire.

Це означає, що новий блокбастер Marvel встановив ще один рекорд. Раніше картина відзначилася найуспішнішим стартом на внутрішньому ринку, а також стала фільмом, міжнародні збори якого досягли одного мільярда доларів в найкоротші терміни. Тепер «Війна нескінченності» офіційно визнана першим річним релізом, які заробили два мільярди доларів.


Інші фільми, яким вдалося подолати межу в два мільярди, виходили під кінець року, а саме в грудні: «Титанік», «Аватар», «Зоряні війни: Пробудження сили ». При цьому варто враховувати, що «Титанік», наприклад, відвоював місце в трійці лідерів завдяки перевипуску, а не за рахунок оригінального прокату.

Тепер, звичайно, перед четвертою частиною «Месників» лежить непросте завдання: Нехай не переплюнути, але як мінімум не поступитися зборів попередника. Нагадаємо, продовження «Війни нескінченності», у якого поки немає офіційного підзаголовка, стартує в прокаті навесні 2019 року.