payback banner ua

Мого чоловіка в дитинстві лякали чортом під ліжком.

Мого чоловіка в дитинстві лякали чортом під ліжком.

Мого чоловіка в дитинстві лякали чортом під ліжком, а щас він дорослий мужик і все одно йому здається, що там живе монстр і схопить його за ногу.

Рік тому пішла я з дівчатами в ресторан, «ужрался» там в мотлох, а коли нап'юся, вічно мені маячні ідеї в голову приходять.

Прийшла додому, роздяглася і вирішила чоловіка налякати, сказала йому, що я в туалет, а сама сховалася під ліжком, думаю, схоплю за ногу! Ага, заснула як свиня, глухим непробудним сном!
Чоловік обшукали, на дворі зима, я роздягнена пішла в туалет, який в квартіре.Пріехал братик підліток, батьки. Братик припустив, що змило мене в унітазі, ідіот, я завжди говорила, що у нього не вистачає. Шукали мене всю ніч! Обдзвонили подруг, їхні чоловіки вирішили, що я шл … ха, звалила посеред ночі в невідомому напрямку напівгола. Кипиш підняли не дитячий!
Прокинулася я тільки до годинника 2 такого дня, а ці вже заяву в міліцію написали, типу пішла з дому і не повернулася! А я прокидаюся, башка тріщить і не зрозумію де я, злякалася, думаю в труні штоле ?! Поки доперло, що під ліжком, згадала стала іржати, чую крик: хто тут ???? Це чоловік кричав з переляку!

Вдаються родичі, мама, тато, тітка, братик, сестра з чоловіком своїм, мій чоловік і його мати, а я бл .. в трусах і в бюстгалтер вилажу з-під ліжка, при цьому ржу як божевільна, волосся все зваляти і в пилу, очі як у панди, туш з тінями розмазала, думаю че ви всі зібралися? А у них скажений вигляд, у мами очі заплакані, питаю ви що тут все робите? А чоловік каже: ми тебе шукаємо, дура, ти де була ???

Все коротше з тих пір не п'ю я! Чоловік кричав, лаявся, а братик ржал! Сестра сказала, що я алкашка тупа! Чи не тупа я! Подумаєш, жарт не вдався!
Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.