payback banner ua

Новинки Xiaomi: розумний нашийник для собак за $ 30 і фільтр для води за $ 16 – ITC.ua

Новинки Xiaomi: розумний нашийник для собак за $ 30 і фільтр для води за $ 16


Ми всі вже звикли до того, що горщик компанії Xiaomi видає новинки одна за однією, а часом навіть по кілька одразу. Ось і зараз асортимент китайського виробника поповнився двома новими продуктами: розумним нашийником для собак Xiaomi Smart Pet Dog Locator і фільтром для води Розумні.


Xiaomi Smart Pet Dog Locator – це не зовсім нашийник, а свого роду мітка з модулем GPS для передачі відомостей про місцезнаходження собаки, яку можна зафіксувати на будь-якому нашийнику. Вартість пристрою – близько $ 30.

Крім свого основного завдання – відстеження переміщення вихованця – трекер може виконувати ще кілька функцій. У частотності, за допомогою супутнього мобільного додатка користувач може відстежувати переміщення собаки протягом всього дня, кількість спожитих ним за день калорій і подолану відстань.

При розробці пристрою, як стверджується, розробники ретельно вивчили фізіологічні характеристики більше 200 порід собак, завдяки чому розумні алгоритми здатні передбачати ймовірні маршрути руху собаки. Якщо ж трапиться так, що вихованець якимось чином загубиться, власник може відправити відповідний сигнал лиха. Після відправки сигналу на екрані пристрою загориться QR-код з контактною інформацією власника.

З іншого можна відзначити синій світлодіод, який стане в нагоді при прогулянках в темний час доби, водонепроникний корпус і акумуляторна батарея, яка забезпечить мітці до 30 днів роботи без підзарядки.

При габаритах 5,04 × 4,6 × 1,83 см Xiaomi Smart Pet Dog Locator важить 26 р

Що стосується кольорів корпусу, то тут покупцеві надається вибір з двох кольорів: сріблястий білий і графітовий чорний. [19659004]

Фільтр для води Xiaomi Mijia Filter Jug бойдется бажаючим в $ 16. Він характеризується габаритами 149х210х250 і обсягом чаші 2 л. З фільтрацією такого обсягу води фільтр справляється за п'ять хвилин.

Xiaomi Mijia Filter Jug виготовлений з високоякісного харчового пластику AS. Трирівнева конструкція картриджа з вуглецевим волокном і ионообменной смолою, як стверджується, дозволяє відфільтрувати залишковий хлор на 90%, Тетрахлорметан – на 81%, хлороформ – на 91%, а летючі феноли і зовсім на 99%.

[19659004] Ще одна особливість фільтра – кольоровий світлодіод, який підкаже, коли треба замінити фільтр. Також повідомляється про 360-системі циркуляції води, що б це не означало.

Обидві новинки в найближчі дні надійдуть у продаж в Китаї.

Джерело: gizchina

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.