payback banner ua

NSA видаляє сотні мільйонів записів про дзвінки й повідомлення, збір яких порушив приватність користувачів – ITC.ua

NSA видаляє сотні мільйонів записів про дзвінки й повідомлення, збір яких порушив приватність користувачів


Агентство національної безпеки США (NSA) прийняло рішення видалити велику кількість записів про дзвінки та текстові повідомлення, які були зібрані, починаючи з 2015 року. Мова йде про сотні мільйонів записів. Після вивчення «технічних порушень» було встановлено, що Агентство не повинно було отримувати ці дані відповідно до законодавства США.

Відзначається, що у відповідь на запит NSA «одна або кілька» неназваних телекомунікаційних компаній передали відомості, які включали не тільки запитувані дані, але також і записи про людей, які не були пов'язані з цілями. Оскільки було «нездійсненно» розбирати всі отримані дані в пошуках тільки санкціонованих даних, в NSA вирішили видалити повністю всі записи.


Видалення даних почалося 23 травня, поки немає відомостей, коли чистка буде закінчена. Відзначається, що мова йде про метаданих, а не про вміст телефонних переговорів або текстових повідомлень. Також інформація не містить відомостей про місце розташування, так як законодавство забороняє збір таких відомостей для такої системи. Компанії, що брали участь в передачі інформації, повідомлені про причини виникнення проблеми при зборі даних.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.