payback banner ua

Оновлений стилус S Pen смартфона Samsung Galaxy Note9 можна буде використовувати в управлінні камерою, музикою і навіть в іграх – ITC.ua

Оновлений стилус S Pen смартфона Samsung Galaxy Note9 можна буде використовувати в управлінні камерою, музикою і навіть в іграх


Практично всі останні витоку щодо нового смартфона Samsung Galaxy Note9 вказують на те, що головні зміни торкнуться стилуса S Pen, якого чекає найбільше за всю історію оновлення. Власне, недавнє запрошення на презентацію смартфона 9 серпня, явне тому підтвердження. Добре зарекомендував себе китайський інсайдер під ніком Ice Universe поділився свіжими подробицями про прийдешнє оновлення S Pen.

Інсайдер підтверджує ранні чутки про те, що новий S Pen оснастять алкотестером бездротовим інтерфейсом Bluetooth. Завдяки цьому бездротовому інтерфейсу, з яким, як відомо, «все стає краще» істотно розшириться функціональність аксесуара. Як повідомляється, до того ж у всьому іншому його можна буде використовувати для управління камерою, музикою і навіть в іграх. Правда, за які конкретно ігрові функції буде відповідати стилус, поки не повідомляється.


Додамо до цього більш ранні повідомлення щодо функції швидкої розблокування смартфона за допомогою стилуса. Також відзначимо, що виробник поки не підтвердив офіційно жодну з приписуваних можливостей оновленого S Pen. Втім, до 9 серпня часу ще більш, ніж достатньо.

Джерело: Ice Universe

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.