payback banner ua

Перший приквел-серіал The Long Night по всесвіту Game of Thrones почнуть знімати вже в жовтні поточного року в Північній Ірландії – ITC.ua

Перший приквел-серіал The Long Night по всесвіту Game of Thrones почнуть знімати вже в жовтні поточного року в Північній Ірландії


Зйомки першого спін-офф за всесвіту Game of Thrones почнуться вже в жовтні поточного року в Белфасті (Північна Ірландія) , повідомляє видання Deadline. Як і припускав Джордж Мартін, серіал отримав робочу назву The Long Night / «Довга Ніч».

Сценарій серіалу написала Джейн Голдман, відома фанатам за фільмами Kick-Ass, X-Men, Kingsman, «Будинок дивних дітей Міс Перегрин». Актори основного складу поки не озвучувалися, але там напевно не буде героїв з серіалу Game of Thrones, так як події пріквела розгорнуться за 10 тисяч років до знайомого всім по серії книг «Пісня льоду і полум'я» сюжету, в так звану Еру Героїв. [19659003] Саме в цей час жив хитрун Ланн Розумний, який заснував Будинок Ланністерів і легендарний Бран Будівельник, який заснував Будинок Старков і побудував родовий замок Вінтерфелл, а також Стіну, що захищає мир від Білих ходок. Крім усього іншого, під час цієї Ери сталася легендарна Довга Ніч, яка тривала ціле покоління і під час якої відбулася війна з Білими ходок.


Нагадаємо, що з п'яти потенційних проектів серіалів один вже відкладений до кращих часів, другий практично схвалений для зйомки пілота, а ще три знаходяться на етапі опрацювання.

Джерело: Deadline

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.