Голова словацького парламенту не довіряє українській інформації про російську провокацію

Голова словацького парламенту не довіряє українській інформації про російську провокацію

Андрей Данко згадав Україні обман з вбивством Аркадія Бабченка і тепер не вірить українській інформації про події в Керченській протоці

Лідер Словацької національної партії (SNS) і голова словацького парламенту – Національної ради Андрей Данко вважає, що українська влада може приховувати правду про події 25 листопада у Азово-Керченській акваторії.

За словами голови парламенту, цей конфлікт має бути вирішено з «прохолодною головою, а не показуючи пальцем, поки не буде відомо, яким чином це сталося».

«Для нас дуже небезпечно, якщо напруженість посилюється. Але настільки ж небезпечно для нас робити заяви з дня на день на основі статей з медіа», – сказав Андрій Данко.

«Я не людина, яка довіряє Порошенку. Знову ж таки, за повідомленнями, Україна обманула з померлим журналістом [Аркадієм Бабченком]. Ми повинні спокійно подивитися на всі події і факти, але насправді я боюся, що деякі люди з нами знову просто зіграли. Не вимагайте від нас негайно давати судження і не вимагайте мільйона санкцій, важливий мир між Україною і Росією», – сказав він і додав, що Словаччина вимагатиме такого тиску, щоб обидві сторони сіли за стіл переговорів і вирішували проблему мирним шляхом.

Зазначимо, президент Росії Володимир Путін заявив про «провокації» з боку української сторони та нібито порушення норм міжнародного права її військовими кораблями, що призвело до інциденту.

Напередодні МЗС України зібрало іноземних послів з приводу нападу Росії на кораблі ВМС України в Керченській протоці. Їм «по хвилинах» довели, що росіяни атакували українські військові кораблі без жодних на те підстав, оскільки українські моряки свідомо робили все, щоби їх не звинуватили у провокації, пише «Європейська правда».

Додамо, що раніше на запровадження воєнного стану в Україні після російської агресії відреагувала Угорщина, але в офіційній заяві її МЗС не згадало про Росію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości