Для ковбойського містечка на Львівщині закуплять кросовер

Для ковбойського містечка на Львівщині закуплять кросовер

Новоміська ОТГ на Львівщині придбає за 553 тис. грн кросовер Renault Duster для потреб ковбойського містечка, що створюється в одному з сіл громади. В оголошеному ОТГ аукціоні взяло участь лише два учасники, серед яких і офіційний дилер автомобілів Renault в Україні компанія «Галич-Моторс», яка й запропонувала нижчу ціну. Цікаво, що обидва учасники аукціону запропонували саме Renault Duster, хоч в документації не уточнювали конкретну марку авто.

Про закупівлю авто Новоміською ОТГ першим повідомило місцеве видання «Передкарпатська правда», акцентуючи на тому, що кошти краще було б витратити на придбання ліків для людей з інвалідністю. Однак, як пояснив ZAXID.NET голова Новоміської ОТГ Петро Куляс, авто купують не за бюджетні кошти, а за грант від Євросоюзу.

«Цей автомобіль закуповується за кошти проекту «Мери за економічне зростання», в рамках якого ми створюємо ковбойське містечко. Тобто це не з бюджету Новоміської ОТГ витрачається, а йдеться про міжнародну технічну допомогу: там є кошти різного призначення і одним з пунктів вказана саме закупівля легкого автомобіля. І це цільові кошти, тобто їх не можна використати на ремонт дороги чи на зарплати. Можна хіба що від них відмовитися», – розповів Петро Куляс.

За його словами, автомобіль використовуватимуть передусім для потреб ковбойського містечка, а після реалізації цього проекту авто залишиться на балансі сільради.

Стилізоване під бойківську автентику ковбойське містечко у селі Грабівниця, що входить до Новоміської ОТГ, створюють від травня 2018 року. За словами Петра Куляса, зараз там займаються проектами сироварні та пекарні, в яких туристи зможуть детально подивитися, як виглядає виробництво.

Загальна вартість проекту «COWBOYky: Український дикий захід» – 1 млн євро, при цьому 90% цієї суми виділяє Євросоюз. Основна локація проекту буде розташована на території колишнього колгоспу у селі Грабівниця, розташованому за чотири кілометри від кордону з Польщею. На закинутій ділянці площею 6,6 га планують збудувати готель, ресторан, розважальні об’єкти туристичної інфраструктури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości