Збірна Португалії з футзалу відмовилася їхати до України через введення воєнного стану

Збірна Португалії з футзалу відмовилася їхати до України через введення воєнного стану

У четвер, 29 листопада, національна збірна команда Португалії з футзалу відмовилася прибути до Запоріжжя для зустрічі зі збірною України.

Про це повідомила прес-служба Асоціації футзалу України, яка отримала відповідне звернення від Федерації футболу Португалії, в якому було повідомлено, що збірна Португалії з футзалу відмовляється прибути до Запоріжжя у зв’язку з введенням воєнного стану в окремих областях нашої країни. Причиною такого рішення стали рекомендації МЗС Португалії та УЄФА. Уточняється, що, українська сторона запропонувала розглянути можливість проведення поєдинків в іншому місті нашої країни, яке не знаходиться у зоні дії воєнного стану.

Раніше ФФУ скасувала церемонію нагородження найкращих футболістів року через воєнний стан. Нагадаємо, що через дії РФ проти українських моряків в Керченській протоці Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану в прикордонних з РФ областях Україна. Депутати прийняли оновлений документ з пропозиціями президента Петра Порошенка про скорочення терміну дії воєнного стану до 30 діб і обмеження території. Зокрема, згідно з рішенням, військовий стан вводиться в областях, що межують з РФ, розташованих уздовж придністровської ділянки українсько-молдовського кордону, вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів: у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Донецькій, Запорізькій областях та внутрішніх водах Азовського моря.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości