Львів’яни завоювали 13 медалей на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Львів’яни завоювали 13 медалей на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Львівські атлети уже традиційно блискуче виступили на континентальній першості з кіокушинкай карате, яка відбулася у Будапешті. Вони привезли звідти стільки трофеїв, що з них можна створити міні-музей. Львів’яни поповнили свій арсенал аж тринадцятьма нагородами. А це майже половина доробку всієї української збірної. У підсумку «синьо-жовті» завоювали перше загальнокомандне місце серед молоді. Таким чином повторили минулорічне досягнення. А у заліку серед кадетів розмістилися на другому щаблі.

Серед володарів «золотих» медалей ‒ Ярослав Ковальчук, який на чемпіонаті Старого світу здобув чемпіонський титул уже вчетверте. У розділі формальних вправ він заявив про себе ще коли був юніором. А тепер підтверджує високе реноме серед молоді. Розповідає: «У юніорській групі ми були ще такими, можна сказати, трохи дітьми. Там трохи легше, бо ще нема такого розуміння «ката» як у дорослих. А коли ти переходиш до молоді, там вже ката, які можуть складатися навіть із 50 рахунків. Відповідно, треба і старатися в два рази більше і запамятовувати в два рази більше».

Його одноклубник Северин Палій до свого «золота» йшов шляхом контактних поєдинків «куміте». Спершу здобув дострокові перемоги над бельгійцем, литовцем і поляком. А у фіналі його натиску не витримав господар змагань ‒ представник Угорщини. Северин зазначає: «Перед поєдинком ти собі згадуєш, як тренувався, що робив для того, щоб перемогти. І от ця впевненість подолала мій страх».

Ще один львів’янин Богдан Лемішко в усіх поєдинках здобув дострокові перемоги. Згадує: «Перший бій в мене був із грузином, молодим хлопцем. Він тривав 2 хвилини. Я переміг у першому раунді, тобто всі судді віддали мені перемогу. Далі я бився з литовцем. «Пробив» йому живіт. Це вважається нокаутом. Потім зустрівся з поляком, бій тривав 30 секунд і завершився на мою користь».

Керівник і тренер спортивного клубу «Канку» Сергій Мутін каже: «Львівщина вже років 10 є центром розвитку кіокушинкай карате в Україні. І, напевно, одні з найкращих спортсменів тут тренуються».

Чемпіони перевели подих після дороги і знову взялися за роботу. За два тижні на них чекає відкритий Кубок України. А на початку 2019-го ‒ міжнародний турнір у Польщі. Спортсменка Анастасія Левко підсумовує: «Відколи займаюся карате, стала зібраною. Мені легко все вдається. Готова до несподіванок».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości