На сході Польщі невідомі розіслали фейкову «тривогу» через воєнний стан в Україні

Minister Polityki Społecznej wzywa dotacje do Naftogazu

Мешканці східної Польщі у понеділок, 26 листопада, отримали sms-повідомлення, що нагадують оповіщення про тривогу від Урядового центру безпеки (УЦБ), начебто через надзвичайні події в Україні, повідомив УЦБ у вівторок, 27 листопаада, у своєму Twitter.

«УЦБ не надсилав сповіщень про тривогу, які містять вимогу прибути чоловікам до адміністрацій гмін», – сказано в повідомленні.

Як пише «Новинарня», напередодні поляки отримували від абонента із підписом «Тривога УЦБ» повідомлення схожого змісту: «Увага! Чоловіки віком 18-65 років, які мешкають у гміні Дукля [Підкарпатського воєводства], зобов’язані з’явитися до адміністрації гміни 27 листопада 2018 року о 10-й годині ранку через кризову ситуацію в Україні. Просимо очікувати подальших сповіщень».

В УЦБ повідомили, що «справою фальшивих сповіщень тривоги займається агентство внутрішньої безпеки та поліція».

Нагадаємо, що схожу провокацію зафіксували також в Путивлівському районі Сумської області України, який межує з Росією. Там невідомі розіслали місцевим жителям від імені Міністерства оборони України SMS з закликом до чоловіків прибути до військового комісаріату.

Сумська область увійшла до переліку областей, на території яких тимчасово запроваджено воєнний стан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości