Офісну будівлю на вул. Шота Руставелі у Львові планують перебудувати під готель

Офісну будівлю на вул. Шота Руставелі у Львові планують перебудувати під готель

Депутати Львівської міської ради під час засідання сесії 29 листопада погодили виділення земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 7 для реконструкції офісних будівель. В одному із офісних корпусів планують облаштувати готель.

Сбогодні за адресою вул. Шота Руставелі, 7 розташований комплекс офісів, який належить проектному інституту «Львівтеплоелектропроект». Правонаступником цього інституту є ПрАТ «Центр енергетичних інновацій», який здає офіси в оренду організаціям та бізнесу. За цією адресою, наприклад, орендує приміщення ГО «Форум видавців».

Так офісні будівлі на вул. Шота Руставелі, 7 виглядають сьогодні (фото ЛМР)

Під час засідання сесії «Центр енергетичних інновацій» отримав в оренду на 10 років земельну ділянку під реконструкцію своїх офісних будівель. Зокрема, шестиповерховий офісний корпус реконструюють та добудують, в подальшому тут надалі надаватимуть в оренду приміщення. Натомість бічний п’ятиповерховий блок комплексу «Центр енергетичних інновацій» планує спільно з ПП «Нордік» перебудувати під готель.

Червоним кольором виділена будівля, де після реконструкції планують розмістити готель, жовтим – офіси

Згідно даних бізнес-платформи YouControl, бенефіціарними власниками «Центр енергетичних інновацій» є Ростислав Крок та Богдан Пужак. На вул. Шота Руставелі, 7 також зареєстровано ще декілька компаній Крока і Пужака.

Власником ПП «Нордік» є відомий львівський бізнесмен Зіновій Козицький, який займається будівництвом сонячних та вітрових електростанцій. Він також встановив станції муніципального велопрокату у Львові NextBike.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości