У Львові визначили чемпіонів Шкільної ліги з настільного тенісу

У Львові визначили чемпіонів Шкільної ліги з настільного тенісу

У Львові завершилася Шкільна ліга з настільного тенісу. В місті уже всьоме визначали, чиї учні найсильніші в цьому спорті.

Шкільні батли спершу відбувалися всередині шести районів Львова. Потім призери потрапили на загальноміський етап. І ось на трофей претендують 18 команд. Ціна помилки надто висока, адже грають за олімпійської системою. Програв – і вибуваєш зі змагань.

Наймастернішим мав дістатися не лише чемпіонський титул, а й новенький тенісний стіл для школи. Уже двічі такого успіху досягали учні 5-го ліцею. Дарина Винник і Олег Максимків запевняють: «У нас дуже дружня команда. Навіть, якщо хтось програє, ми радіємо, що ця людина старалася». Їхній наставник Михайло Ковалик сміється: «Методикою ми не можемо ділитися, тому що тоді відкриємо супернику свої таємниці. І наступних перемог у нас не буде».

Вікового цензу для «майстрів малої ракетки» немає. Але у колективі мають бути хлопці та дівчата. Тенісний поєдинок триває до двох перемог одного з суперників. Юрій Сідоров із Фізико-математичного ліцею підкреслює: «Завжди треба зберігати концентрацію і увагу до гри. Ніщо інше не має стосуватися вас. Тільки ви, ракетка і м’ячик».

Цьогоріч «золоті медалі» знову з’явилися на горизонті учнів 5-го ліцею. Вони впевнено дісталися фіналу, де на них чекало протистояння із тенісистами Академічної гімназії.

У першому раунді капітан «ліцеїстів» зустрівся із членом національної команди України Ярославом Ониськевичем. Досвід взяв верх у цій дуелі. 13-річний збірник приніс один пункт своїй школі. Ярослав каже: «Впринципі, нескладно, все легко пройшло».

Другий раунд поставив крапку у цьому матчі. Перемога Христини Запотічної підняла гімназистів на найвищу сходинку п’єдесталу. Дівчина говорить: «Оскільки суперниця молодша за мене, бажаю їй більше тренуватися, і з досвідом прийдуть перемоги».

Тож чемпіони Шкільної ліги отримали для своєї гімназії новий інвентар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości