Центральне опалення в Україні подорожчає в середньому на 17%

Центральне опалення в Україні подорожчає в середньому на 17%

Тарифи хочуть підвищити через подорожчання газу

Тариф на опалення для побутових споживачів через подорожчання природного газу може збільшитися на 17,1%. Про це повідомили в Національній комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕ), передає УНІАН.

«За попередніми розрахунками НКРЕ, зробленим з урахуванням вимог чинного законодавства, для ліцензіатів комісії тарифи на теплову енергію для потреб населення збільшаться в середньому на 17,1%», – йдеться в повідомленні Нацкомісії.

Зростання цін на опалення викликано підвищенням вартості газу для населення від 1 листопада на 23,4% – до 8550 грн за тисячу кубометрів. Відповідно зросли цін і для підприємств, які виробляють тепло та подають його до осель.

Наголошується, що при цьому середня вартість послуги централізованого опалення (зокрема для двокімнатної квартири) збільшиться з 975 до 1136 гривень і таким чином зросте порівняно з попередньою на 161 гривню.

Як писав ZAXID.NET, в Україні з 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення збільшились на 23,5%. Опісля міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що тарифи на тепло і гаряче водопостачання можуть зрости з 1 грудня на 16%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości