Через воєнний стан ФФУ скасувала церемонію нагородження найкращих футболістів року

Через воєнний стан ФФУ скасувала церемонію нагородження найкращих футболістів року

Спільний проект Федерації футболу України й Асоціації футболістів-професіоналів України – «Футбольні зірки України-2018» буде перенесено у зв’язку з введенням воєнного стану в країні. Про це повідомили на офіційному сайті ФФУ.

Урочиста церемонія нагородження повинна була відбутися 4 грудня, але керівництво двох організацій прийняло спільне рішення про перенесення заходу на весняну частину сезону.

Зауважимо, що «Футбольні зірки України-2018» складається з таких номінацій: найкращий футболіст і футболістка, найкращий тренер чоловічої і жіночої команди, найкращий молодий гравець, найкраща молода футболістка, найкращий гравець у футзал і в пляжний футбол, найкращий арбітр, найкраща дитяча академія та інші.

Нагадаємо, що через дії РФ проти українських моряків в Керченській протоці Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану в прикордонних з РФ областях Україна.

Депутати прийняли оновлений документ з пропозиціями президента Петра Порошенка про скорочення терміну дії воєнного стану до 30 діб і обмеження території. Зокрема, згідно з рішенням, військовий стан вводиться в областях, що межують з РФ, розташованих уздовж придністровської ділянки українсько-молдовського кордону, вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів: у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Донецькій, Запорізькій областях та внутрішніх водах Азовського моря.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Powiązane wiadomości