Ukraińska tenisistka Elina Svitolina weszła do finału Mistrzostw Świata w Singapurze

Elina Svitolina grała napięty mecz, ale wyszła w finale

Ukraińska tenisistka Elina Svitolina pokonała Kiki Bertensa z Holandii (2: 1 (7: 5, 6: 7 (7), 6: 4) w raczej spiętym meczu. udał się do finału turnieju WTA w Singapurze w Singapurze

Jak donosi 24 kanał informacyjny, nie był to tylko napięty mecz, ale gracze spędzili w grze przez dwie godziny i 42 minuty, grając we wszystkie sieci, w pierwszym z nich rywal wymienił się swoimi kanałami. w dwunastej grze Svitolin w sprawie zgłoszenia, Bertens wygrał seta.

Drugi set rozpoczął się od faktu, że holenderski ty rozegrał kilka meczów z rzędu, ale w dziesiątej grze nie udało mu się zrealizować setu punktów trzy razy z rzędu. Rywale musieli grać remis, ale tym razem sukces był po stronie Holandii.

Tak więc wszystko zostało rozwiązane w trzecim secie. Gra, którą Svitolina przegrał w swoim podaniu, Ukrainiec trzykrotnie grał break-off (w sumie rozegrał 21 razy), jednak Svitolina dwa razy podbił rywala, w dziesiątej grze dwa razy grał przeciwnika punktu przerwania i zaimplementował matchpoint

. Elina Svitolina pojechała na finały Mistrzostw To jest świat. Jej rywal stanie się znany później. Będzie to określone przez Sloana Stevensa – Caroline Plishkov

Jeśli znajdziesz błąd na tej stronie, zaznacz go i kliknij.