payback banner ua

«ПриватБанк» спільно зі стартапом MAWI запускають платіжний браслет з біометрією на базі ЕКГ – ITC.ua

«ПриватБанк» спільно зі стартапом MAWI запускають платіжний браслет з біометрією на базі ЕКГ
                <a href="https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/mawi_main-e1526449992827.jpg" rel="fancybox">
                                                                              <img src="https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/mawi_main-e1526449992827-423x300.jpg" data-srcset="https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/mawi_main-e1526449992827.jpg 770w, https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/mawi_main-e1526449992827-268x190.jpg 268w, https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/mawi_main-e1526449992827-423x300.jpg 423w" alt=" «ПриватБанк» спільно зі стартапом MAWI запускають платіжний браслет з біометрією на базі ЕКГ " width="770" height="546" class="img-responsive itc-post-thumb"></a>

«ПриватБанк» разом з українським стартапом MAWI Solutions (займається розробкою біометричних браслетів), представили платіжний браслет MAWI Pay, оснащений технологією безконтактної оплати Mastercard. Браслет дозволяє здійснювати розрахунки за товари та послуги безконтактним способом, просто приклавши пристрій до платіжного терміналу. Аутентифікація власника браслета відбувається за допомогою електрокардіограми, яка перевіряється браслетом. Відзначається, що якщо він надітий на руку іншої людини, пристрій розпізнає це і відключить функцію платежів.

За словами розробників, точність визначення особистості по ЕКГ можна порівняти з точністю ідентифікації за відбитками пальців та інших біометричних технологій. Тільки власник зможе здійснювати платежі за допомогою браслета в торгових точках – можна не побоюватися, що браслет буде загублений або вкрадений, і хтось спустошить рахунок власника браслета.

«Ми провели безліч досліджень, щоб бути впевненими, що ЕКГ – унікальний біометричний ідентифікатор. Наші алгоритми навчилися визначати з високою точністю людини всього за кількома ударам серця. На якість розпізнавання не впливають ні фізичні навантаження, ні зміни віку людини, ні стрес », – заявив СЕО MAWI Рон Фрідман.


На відточування технології розробники витратили близько року. Найближчим часом її перевірятимуть спільно зі швейцарськими вченими з інституту Idiap Martigny, щоб MAWI Pay міг офіційно отримати статус біометрії.

https://platform.twitter.com/widgets.js

В проекті також взяли участь «ПриватБанк» і Mastercard, які взяли на себе розробку і інтеграцію платіжних рішень. Прототип представили на міжнародній виставці FinovateSpring 2018 у Сан-Франциско.

«Для нас це дуже цікавий досвід створення платіжного рішення на стику МЕДТЕХ і фінансових технологій, ми отримали дуже багато позитивних відгуків від банкірів з США, які були на конференції, і готуємося продовжити роботу над запуском цього рішення для клієнтів », – прокоментував креативний директор« ПриватБанку »Єгор Аветисов.

За даними досліджень Mastercard, 37% українців готові платити за допомогою переносних пристроїв і 34% віддають перевагу біометрії ного способам підтвердження платежів.

«Це одні з найвищих показників серед європейців», – заявив директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні Юрій Батхін.

Джерело: AIN

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.