payback banner ua

Ран Неу Нер впевнений, що біткоіни впаде до $ 5 900

Ран Неу Нер впевнений, що біткоіни впаде до $ 5 900

Ран Неу Нер, засновник Onchain Capital, заявив, що курс біткоіни не перестане падати і в найближчому часі досягне позначки $ 5 900. Також він сказав, що не вважає, що хакерські атаки на кріптобіржі можуть впливати на вартість цифрових валют. Наприклад, при пограбуванні будь-якого банку не спостерігається зміна курсу американського долара.

Попит на Bitcoin упав

Аналітик пояснює зниження курсу відсутністю достатнього попиту на першу криптовалюта. Тимчасові коливання курсу не можуть змусити панікувати тих, хто по-справжньому вірить в перспективи розвитку блокчейн-технологій.

«Якщо ціна біткоіни досягне $ 20 тис., $ 40 тис. Або $ 80 тис. Протягом кількох років, то ніхто вже не буде турбуватися про те, куплений чи біткоіни по $ 6 тис. або по $ 6,5 тисячі. Тільки дейтрейдерів, які працюють в масштабі менше року повинно турбувати поточне падіння ринкової ціни »– каже Ран Неу Нер.


Крім того, він підкреслив, що якщо курс біткоіни впаде нижче $ 5 000, то це може згубно вплинути на довгострокові перспективи монети. При такому розкладі Майнінг BTC втратить свою рентабельність, в результаті чого Майнер перейдуть на альткоіни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.