payback banner ua

Російські кіномережі почали тестувати технологію розпізнавання осіб в залах

Російські кіномережі почали тестувати технологію розпізнавання осіб в залах

Мережі кінотеатрів «Синема парк», «Формула кіно» і «Каро» вирішили впроваджувати систему розпізнавання осіб в своїх залах. Про це пише «Комерсант».


входять до групи Rambler Group мережі «Синема парк» і «Формула кіно» тестують технологію розпізнавання осіб на основі нейромережі. З її допомогою компанії зможуть аналізувати кількість глядачів в залі, їх вік і стать – від цього буде залежати реклама перед кінопоказом, також за допомогою технології кіномережі намір формувати свій репертуар. У пілотному режимі вводить технологію розпізнавання осіб і мережу «Каро», проте подробиці цього проекту поки не розкриваються.

Крім того, відеоаналітікой займається і регіональна кіномережа «Сінема 5», проте компанія збирає дані не з облич людей, а просто з силуетів – для контролю за відвідуваністю і безбілетниками.

В кінці травня стало відомо, що «Пошта Росії» до кінця року почне тестування проекту по розпізнаванню осіб для автоматичної ідентифікації поль зователем при вході до відділення. Система дозволить швидко готувати листи і посилки до видачі. При цьому технологія буде розпізнавати тільки тих клієнтів, хто дасть на це дозвіл. «Ми технологічно готові до реалізації цих проектів, і до кінця року, думаю, що в двох-трьох відділеннях ми такого роду технології впровадимо. Я таке завдання поставив », – розповів гендиректор« Пошти Росії »Микола Подгузов. Зараз держкомпанія вже тестує систему розпізнавання осіб в декількох десятків поштових відділеннях, але поки тільки серед своїх співробітників.

Нещодавно в московському транспорті була встановлена ​​система розпізнавання осіб. Система розпізнавання облич здатна фіксувати 20 осіб в секунду. Після цього нейросеть звіряє зображення з федеральної базою даних, а в разі збігу – викликає дільничного. Всього в рамках програми буде встановлено 170 камер в громадському транспорті Москви і більше 90 серверів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.