payback banner ua

Розробник скомпрометованої під час атаки вірусу Petya.A бухгалтерської програми M.E.Doc домовився про захист Ситуаційним центром забезпечення кібербезпеки СБУ – ITC.ua

Розробник скомпрометованої під час атаки вірусу Petya.A бухгалтерської програми MEDoc домовився про захист Ситуаційним центром забезпечення кібербезпеки СБУ


В минулому році розробник бухгалтерської програми «MEDoc» офіційно визнав її злом, який привів до атаки вірусу Petya.A і запропонувала кіберполіції України спільно попрацювати над безпекою ПО. Сьогодні компанія-розробник оголосила, що M.E.Doc став першим українським IT-продуктом, який знаходиться під захистом Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ.

«Життя в інформаційній ері цифрових технологій і комунікацій несе в собі нові загрози, а саме кібератаки. Тому сьогодні перед усім світом постає питання пошуку ефективних і дієвих систем захисту інформації та IT-інфраструктури.


Усвідомлюючи всю відповідальність перед користувачами програми MEDoc, розробники цієї програми впроваджують передові і інноваційні рішення для захисту свого продукту.

Досвід боротьби з кіберзлочинністю показав, що жодна країна не здатна впоратися з цією проблемою самостійно. Успіх можуть гарантувати тільки спільні дії як державних, так і комерційних структур »- відзначили розробники.

В результаті Служба безпеки України підписала з компанією Lіnkos Group меморандум з метою розвитку ефективної системи кібербезпеки держави. Ця компанія є національним розробником програм для управління підприємством, портфель Lіnkos Group включає в себе такі бренди як: MEDoc, СОТА, АЦСК «Україна», Звіт Корпорація, FlyDoc, ISpro, ПТАХ, «Твій Час».

В рамках Меморандуму ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки СБУ підключив Lіnkos Group до платформи MISP-UA. Ця платформа широко використовується у всьому світі, відповідає міжнародним стандартам ЄС і НАТО, застосовується основними міжнародними суб'єктами у сфері кібербезпеки NATO NCI Agency, FIRST, CIRCL, CiviCERT.

MISP-UA виконує функцію інформаційного щита в режимі реального часу, який знаходиться « перед "IT-інфраструктурою компанії і забезпечує не тільки захист, а й протидія, реакцію і нейтралізацію кіберінцідентов. Ця платформа працює з 59 світовими каналами, які ведуть постійний обмін інформацією про кіберзагрози і мають найактуальнішу бази ідентифікаторів компрометації. Система постійно оновлюється і наповнює світові системи захисту інформації даними про підозрілу поведінку інформаційних систем, а також проводить аудит і аналіз, здатний передбачити шляхи атаки і погрози.

Відзначимо, що про аналогічний співпраці сьогодні повідомив український авіавиробник ДП «Антонов», який підписав з СБУ меморандум про обмін даними про кібератаки в реальному часі через платформу кіберрозвідку MISP-UA.

Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки СБУ з системою реагування на кіберінцідент і лабораторією комп'ютерної криміналістики був відкритий в Києві в січні 2018 року.

Джерело: M.E.Doc

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.