Розмитнення першої євробляхи у Чернівецькій області

Розмитнення першої євробляхи у Чернівецькій області

Розмитнене авто було на номерах з Німеччини

Чернівецька митниця оформила розмитнення першого автомобіля з іноземною реєстрацією за новими пільговими умовами. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України.

Зазначається, що громадянин України розмитнив легковий автомобіль Renault Laguna з дизельним двигуном 2004 року випуску з німецької реєстрацією, заплативши до державного бюджету 49,3 тис грн. З цієї суми мито становить 4,6 тис. грн, акцизний податок – 28,765 тис. грн і ПДВ – 15,957 тис. грн.


До 25 листопада імпорт цього автомобіля був неможливий. Оскільки була чинною заборона на митне оформлення автомобілів старше від восьми років.

Нагадаємо, упродовж 90 календарних днів з дня набуття чинності законом базова ставка акцизного податку розраховується з 50% знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів залежно від об’єму двигуна та віку транспортного засобу. Таким чином через три місяці митне оформлення цієї Renault Laguna коштувало б резиденту 83,8 тис. грн.

Для транспортних засобів, які вже перебувають в Україні з порушенням термінів транзитного перебування, під час митного оформлення власник авто повинен сплатити 8500 грн (500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Похожие новости