У Львові затвердили бюджет міста на 2019 рік

У Львові затвердили бюджет міста на 2019 рік

Під час засідання Львівської міської ради 29 листопада депутати затвердили бюджет міста на 2019 рік, який раніше погодив виконавчий комітет ЛМР. За відповідне рішення проголосував 51 депутат.

Видатки міського бюджету становитимуть 8,09 млрд грн, а доходи – 8,1 млрд грн. Найбільше коштів уже традиційно витратять на освіту, медицину та ЖКГ.

Зокрема, на освіту витратять 2,7 млрд грн, 68% з цієї суми піде на виплату заробітної плати освітянам. На охорону здоров’я витратять 841 млн грн, з яких 77% передбачено на виплату зарплати працівникам медичної галузі. На соціальний захист у бюджет заклали 507 млн грн – у цю цифру входять виплати 100 тис. грн бійцям АТО у Львові, матеріальні допомоги львів’янам та 240 млн грн компенсації пільгового проїзду у транспорті.


На культуру в 2019 році передбачається витратити 144 млн грн. За ці кошти будуть утримуватись установи культури, бібліотеки, музеї, народні доми та культурні центри. На спорт у бюджеті міста закладається 77 млн грн, за які місто утримуватиме спортивні школи, проведення тренувань та змагань і фінансуватиме діяльність створеного торік «Клубу ігрових видів спорту».

На житлово-комунальне господарство у бюджеті передбачається 474 млн грн, більша частина цих коштів закладається на благоустрій – ремонт та утримання доріг, озеленення, освітлення, утримання парків тощо. На утримання Львівської міської ради та виплату зарплату її працівникам планують витратити 478 млн грн.

Під час засідання ЛМР до бюджету внесли деякі зміни. Зокрема, у бюджеті передбачили 27 млн грн субвенції місту Винники та 10 – смт Брюховичі. 100 млн грн передбачили на виплати за умовами лізингу, 20 млн грн – на ремонт вулиці Шевченка, 65 млн грн – на реконструкцію площі Двірцевої, 50 млн грн – на Замарстинівську, 20 млн грн ЛКП «Зелене місто», 45 млн ЛКП у статутний капітл ЛКП «Львіватодор» та 15 млн грн ЛКП «Муніципальна варта».

Бюджет розвитку Львова у 2019 році становитиме 1,7 млрд грн. Його ще має затвердити сесія міської ради окремим рішенням під час одного із найближчих засідань. Власне у бюджеті розвитку закладаються кошти на усі реконструкції та ремонти у місті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Похожие новости