payback banner ua

Що категорично заборонено їсти Меган Маркл: строгі правила Єлизавети II

що не можна їсти Меган Маркл

Напевно, кожна дівчинка з самого дитинства мріє зустріти принца на білому коні, вийти за нього заміж і жити як в самій доброї і прекрасній казці. Звичайно, здійснити таку виходить лише в одиниць, але навіть у них в реальному житті все складається зовсім не так, як можна було уявляти.

Бути частиною королівської сім'ї – величезна відповідальність і Меган Маркл вже встигла в цьому переконатися. Герцогиня Сассекському зіткнулася з тим, що кожен її крок і вчинок моментально стає надбанням громадськості. Тепер дівчина повинна дотримуватися певних правил, які стосуються її поведінки, нарядів, жестикуляції і навіть раціону.


 що не можна їсти Меган Маркл

Виявляється, Єлизавета II суворо забороняє членам королівської сім'ї є 2 продукту. Звичайно, це правило поширюється тільки на час офіційних поїздок в інші країни, урочистих прийомів і переговорів. Але варто враховувати, що такі заходи відбуваються дуже часто. Так от яких же продуктів доведеться відмовитися красуні Меган, давайте дізнаємося!

Заборонені продукти в королівській родині

 що не можна їсти Меган Маркл

Тепер Меган заборонено навіть поглядати на страви, в яких є часник . Сама Єлизавета II не визнає цього інгредієнта ні в одному королівському частування. Але з'явилося це правило зовсім не через смакових пристрастей головною леді Великобританії. Причина такого закону досить банальна: затемнює спілкування неприємний запах з рота.

 що не можна їсти Меган Маркл

Також королева наполягає на тому, щоб представники її родини не налягали на страви з ароматним цибулькою оскільки цей інгредієнт теж може гарненько зіпсувати враження про одну з найбільш шанованої сім'ї в світі.

 що не можна їсти Меган Маркл

Як ви думаєте, від чого ще доведеться відмовитися Меган Маркл? Від молюсків . Справа в тому, що ними дуже легко отруїтися. А так як королівські візити розписані практично щохвилини, часу на боротьбу з неприємними симптомами не залишається.

 що не можна їсти Меган Маркл

Цікаво, чи зможе Меган прийняти ці умови, що відправив в першу поїздку з офіційним візитом в ролі дружини принца Гаррі ? Скоро дізнаємося, адже перша їхня спільна поїздка запланована вже на жовтень. Подивіться, які ще продукти на дух не переносить Єлизавета II і поділіться такою цікавою статтею зі своїми друзями!

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.