payback banner ua

Sirin Labs випустить заснований на блокчейне смартфон в листопаді

Sirin Labs випустить заснований на блокчейне смартфон в листопаді

Швейцарська компанія-виробник смартфонів Sirin Labs повідомила, що засноване на блокчейне пристрій буде випущено в листопаді цього року.

Про продукт

В грудні 2017 року Sirin Labs залучила $ 157.8 млн в результаті ICO, з яких $ 110 млн було зібрано в перші 24 години. У 2016 році був випущений орієнтований на конфіденційність смартфон Solarin з ринковою вартістю $ 16 000. Новий пристрій, назване Finney, буде коштувати $ 1000..


Finney буде заснований на системі Android і буде функціонувати на SIRIN OS. Пристрій буде включати холодний кріптовалютний гаманець, Token Conversion Service (TCS), і безліч заснованих на блокчейне децентралізованих додатків. У Finney також буде вбудована багаторівнева система захисту.

Foxconn Technology Group

Розробкою і виробництвом смартфона займається тайванська компанія Foxconn Technology Group, що є основним виробником продуктів для Apple, Google, Cisco, Huawei і Amazon.

Плани Sirin Labs

Sirin Labs планує відкрити свої магазини по всьому світу, в першу чергу в США, Великобританії та Японії. Також компанія планує випустити власний ПК, також заснований на технології блокчейн.

Крім іншого, Sirin Labs має намір ліцензувати свою технологію для інших виробників. Так, в SIRIN OS вже зацікавився китайський технічний гігант Huawei, також виношує плани зі створення заснованого на блокчейне смартфона, що підтримує децентралізовані додатки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.